OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Jak se Vysočina vyrovná se ztrátami?

fc vysocinaFotbalisté už v pátek 26. října vstoupí do 12. kola Gambrinus ligy. Na stadión Dukly Praha, který je Jihlavě velmi dobře znám z předchozích druholigových ročníků, přijede tým povzbuzený nedělní remízou se Spartou. Zároveň však celek, který je notně oslaben zejména zranění a též karetními tresty.

Číst dál...

Fotbalová spolupráce na Vysočině nese své ovoce

fc vysocina logoPohled do fotbalových tabulek a statistik hovoří naprosto jasně. FC Vysočina je dlouhá léta jediným reprezentantem regionu v nejvyšších českých mládežnických soutěžích včetně extraligy dorostu a juniorské ligy. Tento stav je odrazem trpělivé a dlouhodobé spolupráce FC Vysočina s dalšími regionálními kluby, které společně sledují cíl v podobě vytvoření silného klubu reprezentujícího celý kraj.

Číst dál...

FC Vysočina bude bojovat proti Příbrami

fotbalDo Jihlavy se v krátké době vrací trenér, který si na Vysočině udělal dobré jméno a těšil se přízni fanoušků. Po olomouckém Romanu Pivarníkovi se v pátek na stadiónu v Jiráskově ulici představí Karol Marko a jeho aktuální svěřenci – 1.FK Příbram. V rámci 9. kola Gambrinus ligy nás tak čeká pikantní a především velice důležitý duel dvou týmů, jejichž prioritou je záchrana mezi českou fotbalovou elitou.

Číst dál...

Potvrdí FC Vysočina v Brně dobrou bilanci?

fc vysocina logoVysočina se s Brnem v ligových duelech střetla pouze čtyřikrát, přičemž ani jednou neodešla poražena a třikrát zvítězila. Skvělou bilanci pak má ze Stadiónu Srbská, kde jihlavští fotbalisté zatím pokaždé zvítězili! Potvrdí tým Františka Komňackého tuto skvělou bilanci i v neděli, anebo v prestižním jihomoravském derby bude muset skousnout první porážku v letošním ročníku Gambrinus ligy?

Číst dál...

Osmý ročník E.ON Junior Cupu vyhrála Sparta

eon fotbalek velke finale ikonaO víkendu 8.-9. září bojovalo 18 nejlepších fotbalových týmů z regionálních kol a 2 týmy ze slovenského ZSE Talent Cupu o vítězství na Velkém finále E.ON Junior Cup 2012. Po celou sobotu a v neděli dopoledne se hrály zápasy v základních skupinách a nedělní odpoledne bylo ve znamení zápasů o umístění. Boj o třetí místo zahájil čestným výkopem český reprezentant Daniel Kolář a finálový zápas odstartoval host Marek Jankulovski, který turnaj desetiletých fotbalistů hodnotil velmi kladně: „Pro kluky v tomhle věku je hodně důležité si užít takový fotbalový víkend a ještě s tolika fanoušky“.

Číst dál...

Šilinger se formou hostování vrací do Znojma

fc vysocina logoV Gambrinus lize dosud nevytížený levý obránce FC Vysočina Jan Šilinger míří na hostování s platností do konce letošního roku do druholigového Znojma. Vrací se tak do známého prostředí, neboť právě ze Znojma v lednu 2011 přestoupil do Jihlavy.

Číst dál...

O vítězi E.ON Junior Cupu rozhodnou zápasy v Otrokovicích

fotbalFotbalisté do deseti let se druhý zářijový víkend poperou o vítězství v rámci již osmého ročníku E.ON Junior Cupu. Velké finále proběhne 8. a 9. září v prostorách nově zrekonstruovaného Sportovního areálu Baťov v Otrokovicích a během turnaje si spolu zahraje 18 týmů z regionálních kol E.ON Junior Cupu a 2 zástupci slovenského ZSE Talent Cupu.

Číst dál...

Komňacký: Chceme zabodovat i v Mladé Boleslavi

fotbal ikonaUž třikrát v tomto ročníku Gambrinus ligy nastoupili fotbalisté FC Vysočina na půdě soupeře a zatím nikdy se do Jihlavy nevraceli s prázdnou. Potvrdí tuto pozitivní bilanci i v neděli, kdy je od 17:00 hodin čeká další český účastník letošních evropských pohárových soutěží – FK Mladá Boleslav?

Číst dál...

REKLAMA