OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Od píky až na Czech Masters

Když před několika lety začínala spolupráce Golfového klubu Telč s místní základní školou, byly z toho nesmělé pokusy odpalů v tělocvičně se speciálními pomůckami SNAG.

Číst dál...

Beachvolejbalové špičky se opět sjely do Pelhřimova

Kurty pelhřimovského centra Beachwell obsadili evropské špičky plážového volejbalu. Mužské i ženské týmy bojují o 50 tisíc eur a body do světového žebříčku. Pro Beachwell je to už třetí klání evropského formátu, které se v Pelhřimově koná. Historicky první halový turnaj CEV European Masters potrvá do 14. ledna.

Číst dál...

Jihlavský běžec vyhrál půlmaratón v Austrálii

Běžec Vladimír Srb z Jihlavy si před nedávnem přivezl zlatou medaili z mistrovství světa veteránů v australském Perthu. Nastoupil do třech disciplín  krosu na 8 kilometrů, dráhy na 10 kilometrů a půlmaratonu. Čtvrté místo z první a bronz z druhé disciplíny završil ve třetím závodu v kategorii 35–39 let zlatem. Vzdálenost téměř 21,1 kilometru zdolal v čase 1:13:13.

Číst dál...

Kuželkáři Spartaku si zahrají finále ligy

Vskutku historický úspěch si užívají pelhřimovští kuželkáři. Jejich dorostenecký tým postoupil do finále ligy. Za dva týdny tak bude v České Třebové spolu s dalšími sedmi kluby usilovat o titul mistra republiky.

Číst dál...

VIDEO: Jihlavský půlmaraton opět ovládl Srb

Druhý ročník Jihlavského půlmaratonu přinesl nový účastnický rekord. Pořadatelé už před jeho konáním avizovali, že by si přáli překročit hranici jednoho tisíce startujících. A to se jim letos povedlo přesně o devět závodníků. K celkovému počtu přispěl i závod koloběžek, který byl letošní novinkou. Loňské vítěztví přijel do Jihlavy obhajovat Vladimír Srb. Zda se mu zadařilo, prozradí reportáž.

Číst dál...

REKLAMA