OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Přebor Kraje Vysočina 2015 ve střelbě ze vzduchových zbraní

V sobotu 17. ledna si v Třešti dali sraz sportovní střelci z celého Kraje Vysočina. Z pověření Krajského sdružení Českého střeleckého svazu zde místní sportovněstřelecký klub uspořádal při již 28. ročníku Velké ceny Třešťská diabolka letošní Přebory Kraje Vysočina ve střelbě ze vzduchových zbraní. Na soutěž se sjelo celkem 66 závodníků, kteří byli rozděleni podle disciplín a věku do šesti kategorií. V počtu zisku medailí se nejúspěšnějším klubem stal SSK Černovice se ziskem pěti medailí (2x zlato, 1x stříbro a 2x bronz).

Číst dál...

Střelecké závody ve Žďáře mají své vítěze

O víkendu 10. a 11. ledna 2015 se ve Žďáře nad Sázavou uskutečnil jubilejní 30. ročník dvoudenních střeleckých závodů ze vzduchových zbraní s názvem Velká cena a.s. ZDAR Žďár nad Sázavou. Pořadatelství se v budově Zdaru ujal žďárský sportovněstřelecký klub.

Číst dál...

Naděžda Dobešová získala Skleněnou medaili

Minulý čtvrtek se uskutečnil slavnostní večer, během něhož předal hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek již pošesté deset nejvyšších ocenění Kraje Vysočina. Ocenění jsou udělována významným osobnostem, jejichž příběhy, práce, ojedinělé skutky a díla obohacují Vysočinu a její obyvatele. Mezi deseti oceněnými byla i třebíčská kuželkářka a zastupitelka Naděžda Dobešová, která získala Skleněnou medaili za vynikající úspěchy v kuželkářském sportu.

Číst dál...

Primátor ocenil úspěchy jihlavské reprezentantky v bocce

Cenu primátora statutárního města Jihlavy si ve čtvrtek z radnice odnesla Veronika Lišková. Z rukou primátora Jaroslava Vymazala převzala cenu za skvělé sportovní výsledky a reprezentaci města Jihlavy na Letních Evropských hrách Speciální olympiády v Antverpách. V dárkové tašce z radnice byl i symbol města ježek a nově vydaná fotografická kniha Jihlavy. Veroniku Liškovou na cenu navrhl náměstek primátora Josef Kodet.

Číst dál...

Zrekonstruovanou kuželnu v Třebíči pokřtili turnajem

Ve dnech 28. srpna až 7. září proběhl na nově zrekonstruované kuželně TJ Třebíč turnaj jednotlivců o Pohár starosty města Třebíče v kategorii žen a mužů. Turnaj byl zahájen ve čtvrtek 28. srpna u příležitosti slavnostního otevření této zmodernizované kuželny v areálu Leopolda Pokorného v Třebíči, kterého se osobně zúčastnili starosta města Pavel Heřman, místostarosta města Pavel Svoboda, prezident České kuželkářské asociace Petr Vaňura a předseda TJ Třebíč Vladimír Smital.

Číst dál...

VIDEO: Třebíčská kuželna prošla rekonstrukcí

Město Třebíč nechalo během prázdnin ve sportovní hale Leopolda Pokorného ve Fűgnerově ulici nainstalovat čtyři kuželkářské dráhy, které odkoupilo z letošního mistrovství světa konaného v Brně. NAHLÉDNĚTE DOVNITŘ S NAŠÍ KAMEROU!

Číst dál...

Olympijská středa přinesla Vysočině další stříbrné medaile

zavodni strelbaStříbrnou medaili pro Kraj Vysočina na Olympiádě dětí a mládeže ČR včera ve střelbě ze vzduchové pušky na 10 metrů vyhrál Petr Nymburský. Úspěšný střelec, který odstartoval svou sportovní kariéru v SSK Černovice, odjížděl na závody v dobré formě a patřil mezi žhavá vysočinská želízka v ohni. Stříbro pro Vysočinu vybojovaly také Adéla Bulantová a Anna Kynčlová v tenisové čtyřhře.

Číst dál...

Ve Vysočině bude hostovat Adam Jánoš

fc vysocina logoZatím velmi početný kádr fotbalistů FC Vysočina v letní přípravě rozšířil další talentovaný fotbalista. Na roční hostování ze Sparty Praha přichází pravý krajní obránce či defenzivní záložník Adam Jánoš (nar. 20.7 1992). Mládežnický reprezentant a stříbrný medailista z EURA U-19 v roce 2011 je synem tragicky zesnulého brankáře Zdeňka Jánoše.

Číst dál...

REKLAMA