OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

S Vysočinou se začne připravovat šest nových hráčů

fotbalStabilní členové kádru FC Vysočina v úterý 18. června absolvovali funkční a diagnostické testy na FTVS v Praze a od den později se sejdou v Jihlavě na prahu letní přípravy. Kouč František Komňacký v kabině přivítá šest nových hráčů, ovšem nejvýraznější letní posily by teprve měly dorazit v nejbližších dnech.

Číst dál...

Letní příprava FC Vysočina odstartuje 18. června

fc vysocina logoPouhých čtrnáct dní zaslouženého letního odpočinku právě nyní prožívají fotbalisté FC Vysočina. Po skvělé tečce za Gambrinus ligou v podobě výhry nad Slavií Praha zahájí už v úterý 18. června přípravu na nový soutěžní ročník. Měsíc poté už vyběhnou k prvnímu prvoligovému duelu.

Číst dál...

Dřevorubci změřili své síly v Novém Městě na Moravě

zavody stihl ikonaJubilejní 10. ročník mČR v dřevorubeckém sportu STIHL Timbersports hostilo Nové Město na Moravě. Více než 4000 diváků se nenechalo odradit nepřízní počasí a vychutnalo si velmi atraktivní závod. Celé klání mělo velmi napínavý průběh a rozhodla až poslední disciplína Hot Saw – řezání s pilou s extrémním výkonem až okolo 70 koní. Jan Svoboda nakonec obhájil titul a stal se již poosmé mistrem České republiky. Stříbrné místo bylo vítězstvím a heroickým výkonem pro mladého Zdeňka Maťhu, který předcházející dva dny před mistrovstvím strávil v horečkách.

Číst dál...

Komňacký: Musíme vycházet z kvalitní defenzívy

fc vysocina logoZimní vrtochy fotbalistům FC Vysočina odložily hned dva zápasy, nejvíce ze všech týmů Gambrinus ligy. Nejprve jihlavský tým za tři body zvládl dohrávku s Mladou Boleslaví a v úterý srovná počet odehraných zápasů s ostatními celky nejvyšší soutěže v úterý 23. dubna. Od 17 hodin se představí na ostravských Bazalech a završí tak náročnou sérii čtyř záchranářských duelů. Zcela jistě bude chtít prodloužit svoji čtyřzápasovou sérii bez porážky.

Číst dál...

POZVÁNKA: V sobotu se pojede první závod seriálu VYSOČINA MTB CUP 2013

cyklistaObčanské sdružení VYSOČINA MTB CUP ve spolupráci s pořadateli závodů na Vysočině pořádá seriál závodů horských kol složený ze závodů XCO a XCM. Cílem je pro závodníky na Vysočině a blízkém okolí, uspořádat kvalitní závody v blízkosti jejich domovů. První závod seriálu se koná již tuto sobotu 20. dubna na Zudově vrchu u Lovětína. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE VIDEOPOZVÁNKU NA AKCI.

Číst dál...

Tým jihlavského Dětského domova uspěl v turnaji sálové kopané

DD fotbalovy tym ikonaPo dvanácti letech vybojovaly děti z DDŠ Jihlava putovní pohár v turnaji „O jihlavský stříbrný míč“ v sálové kopané. Domov pořádal 19. ročník turnaje dětských domovů se školou v halové kopané „O jihlavský stříbrný míč“. Turnaje se účastnily týmy z celé ČR. Pravidelným partnerem turnaje je i tým žáků ze ZŠ Demlova Jihlava. V průběhu turnaje byl odehrán i exhibiční zápas dospělých pedagogů (Jihlava versus zbytek světa – Jihlava zde s přehledem zvítězila), vystoupil taneční klub Dětského domova se školu v Jihlavě a byly prezentovány výstupy muzikoterapeutické dílny při DDŠ Jihlava.

Číst dál...

FC Vysočina daroval polovinu zimní výhry dětem

fc vysocina logoÚspěšné zimní účinkování FC Vysočina v Tipsport lize klubu vyneslo šek na 60.000 korun. Vedení klubu se rozhodlo polovinu z částky za 3. místo v této soutěži věnovat na dobročinné účely. Dvacet tisíc putovalo ve prospěch Základní školy speciální a Praktické škola Jihlavy a deset tisíc obdrželo Dětské centrum Jihlava. Při předávání darů nechyběli trenéři a hráči prvního mužstva FC Vysočina.

Číst dál...

REKLAMA