OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

zavody stihl ikonaJubilejní 10. ročník mČR v dřevorubeckém sportu STIHL Timbersports hostilo Nové Město na Moravě. Více než 4000 diváků se nenechalo odradit nepřízní počasí a vychutnalo si velmi atraktivní závod. Celé klání mělo velmi napínavý průběh a rozhodla až poslední disciplína Hot Saw – řezání s pilou s extrémním výkonem až okolo 70 koní. Jan Svoboda nakonec obhájil titul a stal se již poosmé mistrem České republiky. Stříbrné místo bylo vítězstvím a heroickým výkonem pro mladého Zdeňka Maťhu, který předcházející dva dny před mistrovstvím strávil v horečkách.

Vysočina Arena u Nového Města na Moravě se stala dějištěm výročního desátého ročníku mistrovství České republiky v dřevorubeckém sportu STIHL Timbersports. Více než 4000 diváků se nenechalo odradit počasím a neúnavně hnali všechny závodníky k maximálním výkonům.  Vítězem se stal již poosmé Jan Svoboda z Liptálu u Vsetína, který zvítězil velice těsně o 2 body před Zdeňkem Maťhou. Oba si i rozdělili i tituly pro nejlepšího závodníka se sekerou - Maťha a pilou – Svoboda. Na třetím místě skončil Martin Roušal.

REKLAMA

zavody stihl

Domácí nadějí byl Aleš Klíma ze Žďáru nad Sázavou, který nakonec skončil na osmém místě, což bylo jistě níže než i sám přál. Mistrovství také odhalilo nominaci do štafetového závodu na mistrovství světa ve Stuttgartu: STIHL Stock Saw – Martin Roušal, Underhand chop – Jan Svoboda, Single Buck  - Zdeněk Maťha, Standing Block Chop – Martin Komárek a náhradníkem je Aleš Svoboda. V individuálním závodě nás bude tradičně reprezentovat Martin Komárek. Cenu Fair Play získal za celou sezónu Karel Diviš.


Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA