OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Přehled sportovního dění na Vysočině

Zima tluče do oken a sychravé počasí se tlačí pod kůži, ani tento psí čas nám vůbec nebrání v tom se odreagovat a relaxovat při sportu. Ať už aktivně či pasivně u televizních obrazovek nebo se jen tak bavit internetu live výsledky. Zrovna minulý víkend se mohli třebíčští fandové florbalu těšit ze dvou utkání svých Sniperů. Nejprve v sobotu třebíčský A tým vyrazil do osmdesát kilometrů vzdálené Poličky a den na to do Litomyšle. Ani jeden zápas však místním florbalistům nevyšel. Úvodní duel s TJ Lubná od počátku naznačoval, že se bude jednat o velmi vyrovnanou hru. Avšak již od 3. minuty museli Snipeři dohánět jednogólové manko. Vyrovnat se jim podařilo až v posledních vteřinách druhé třetiny. Ve třetí třetině se bohužel míček za záda ani jednoho z brankářů nedostal, a tak muselo rozhodnout prodloužení. To netrvalo příliš dlouho. Domácí kádr, i přes úsilí a velké šance Třebíče, proměnil ve 3. minutě a Lubná se mohla radovat z vítězství 2:1.

Číst dál...

Střelci se sjeli do Žďáru nad Sázavou

strelec sportO víkendu 11.1.-12.1.2014 se ve Žďáře nad Sázavou uskutečnily dvě střelecké soutěže. První z nich byl již 29.ročník dvoudenních závodů ze vzduchových zbraní s názvem Velká cena a.s.ZDAR Žďár n.S. Pořadatelství se v budově ZDARu již tradičně ujal Sportovně střelecký klub Žďár nad Sázavou.

Číst dál...

První letní změny v kádru FC Vysočina

V pondělí 17. června se fotbalisté FC Vysočina sejdou na prahu letní přípravy. Po zasloužené dovolené se trenérovi Radimu Kučerovi sejde obměněný kádr, jenž bude minimálně v úvodu přípravy postrádat řadu hráčů, kteří v Jihlavě na jaře pouze hostovali. Hlásit se však budou i nové tváře.

Číst dál...

Kučera: V Prostějově nemusíme, ale chceme zvítězit

Na podzim šlo o jeden z nejtěžších zápasů, které fotbalisté FC Vysočina sehráli. Na svém stadiónu se proti velmi dobře hrajícímu Prostějovu trápili a nakonec vydřeli vítězství v páté minutě nastavení. Důležitá jarní odveta těchto soupeřů proběhne už ve sváteční středu 8. května od 17:00 hodin na prostějovském stadiónu.

Číst dál...

Obranné řady FC Vysočina vyztuží stoper Martin Chlumecký

O místo ve stoperské dvojici FC Vysočina, které se uvolnilo přestupem David Štěpánka do Jablonce, přichází bojovat čerstvě dvaadvacetiletý obránce Dukly Praha – Martin Chlumecký. Urostlý stoper, který má zkušenosti z českých mládežnických reprezentací a jedenácti podzimních duelů FORTUNA:LIGY, bude v Jihlavě na jaře hostovat s možnou opcí na přestup.

Číst dál...

Změna v generálce FC Vysočina: místo Saúdů přijede Vrchovina

Poslední víkend před startem ligových soutěží zasáhly přípravu dospělých týmů FC Vysočina nepříjemné změny. Reprezentační výběr Saúdské Arábie do 23 let dnes zrušil zítřejší utkání, tudíž jihlavský tým v sobotu 14. července od 11:00 hodin nastoupí ke generálce proti nováčkovi MSFL – SFK Vrchovina. Zároveň tak juniorce FCV odpadlo plánované střetnutí s tímto regionálním soupeřem

Číst dál...

REKLAMA