OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Předprodej na mistrovský Slovan startuje ve středu

fc vysocina logoPřed fotbalisty FC Vysočina je další obrovská výzva. V pátek 1. března budou mít opět domácí výhodu a na svém stadiónu přivítají FC Slovan Liberec, tedy tým posledního českého fotbalového mistra s řadou skvělých hráčů ve svém kádru. Cestou k úspěchu v tomto duelu bude nejen skvělý výkon a enormní nasazení jihlavských fotbalistů, ale též neúnavná podpora zaplněného stadiónu. Přijdete své fotbalisty povzbudit?

Číst dál...

Vyhlašuje se II. ročník Miss internet FC Vysočina

kolaz miss 2011Pohled na tribuny jihlavského stadiónu nebo mezi přátele klubového facebooku dává tušit, že FC Vysočina se může pochlubit řadou sympatických a pohledných fanynek. Právě pro ně jsme připravili výzvu v podobě II. ročníku soutěže „Miss internet FC Vysočina“! Do té se může přihlásit každá fanynka FC Vysočina od dovršených patnácti let kromě jediné - Lindy Jamborové, která zvítězila v premiérovém ročníku soutěže pro rok 2012.

Číst dál...

Juniorská liga odstartuje jako první

fc vysocina logoŘekli byste, že páteční duel Gambrinus ligy bude zároveň fotbalovým startem celého jara? Omyl! Už v úterý 19. února vykročí do jarní části Juniorské ligy mladíci FC Vysočina. Od 13:30 hodin hostí na umělé trávě v areálu na Stoupách druhý celek tabulky Slavii Praha. O předsezónní rozhovor jsme požádali Romana Kučeru, trenéra, jenž tým vede společně s kolegou Pavlem Procházkou.

Číst dál...

Vysočina se s Tureckem loučí vítězně

fotbalFotbalisté FC Vysočina zvítězili ve všech čtyřech přípravných duelech v rámci tureckého soustředění. Po skalpech srbského, ukrajinského a polského klubu si připsali výhru i nad 12. celkem rumunské ligy GAZ Metan Mediaş. Pod výhru 1:3 (0:2) se dvěma brankami podepsal Marek Jungr a třetí gól přidal David Vaněček.

Číst dál...

Nenechte si ujít generálku, diskuzi nebo autogramiádu

fc vysocinaJasným signálem blížícího se jarního fotbalového výkopu je nárůst akcí a termínů, které by rozhodně neměly chybět v plánech fanoušků FC Vysočina. Věříme, že uvítáte jejich přehled a představení. Upozorňujeme i na možnost blokace vstupenek na ligu pro mimojihlavské fanoušky.

Číst dál...

Vysočina zvládla i druhý duel – porazila FC Kryvbas

fc vysocina logoFC Vysočina vítězně zvládl i druhý přípravný duel v rámci soustředění v turecké Antalyi proti FC Kryvbas Kryvyi Rih. V měření sil 10. celku české Gambrinus ligy proti 12. týmu ukrajinské Premier League uspěla Jihlava v poměru 1:2 (0:1). Branky za vítěze stříleli Tomáš Marek a Karol Karlík.

Číst dál...

První kolo šampionátu vyhrál Tomáš Málek z Prahy

Tomas Malek.JPGPo úspěšném prvním ročníku Havlíčkobrodského motokárového šampionátu se na začátku února rozjel i druhý ročník závodů. „Připravili jsme zase několik novinek, naplánováno je deset závodů, tak doufejme, že sezóna bude zajímavá,“ říká organizátor Michal Prášek.

Číst dál...

Útočníky doplnila staronová posila – Arnold Šimonek

fc vysocinaKádr FC Vysočina v zimní pauze intenzivně okysličila čerstvá krev. V kolonce „příchody“ nyní figuruje pět nových jmen, navíc je na svoji ligovou premiéru v dresu Jihlavy připraven i uzdravený zkušený hráč Tomáš Marek, který tým doplnil už na podzim. Útok FC Vysočina před odjezdem na soustředění přivítal staronovou posilu – urostlého slovenského útočníka Arnolda Šimonka!

Číst dál...

REKLAMA