OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Motokárová dráha v Brodě končí!

motokary hb vitez ikonaZájemci o jízdu na motokárách mají v Havlíčkově Brodě poslední šanci. KartAréna HB totiž ke konci roku ukončí svou činnost. Motokárová dráha vznikla v jedné z budov v areálu bývalého Plastimatu na začátku roku 2012. Postupně se z vnitřní dráhy rozrostla i na venkovní prostory a délka okruhu se tak zdvojnásobila. „Stále jsme se snažili něco vylepšovat, dráha se několikrát změnila, přibyl nadjezd, rozšíření trati i úprava zázemí,“ říká provozovatel Michal Prášek.

Číst dál...

Motokárový šampionát vyhrál Pavel Nejezchleba

motokary hb vitez ikonaV neděli 24. Listopadu se v KartAréně HB jelo finále Havlíčkobrodského motokárového šampionátu 2013. Druhý ročník soutěže měl už před posledním závodem jasného vítěze – s jedenapadesáti bodovým náskokem letos vyhrál Pavel Nejezchleba.

Číst dál...

ROZHOVOR: Hvězda českého i zahraničního volejbalu je trenérem v Pelhřimově

Peter Pláteník, třiatřicetiletý český reprezentant klasického šestkového volejbalu, nejlepší přihrávač mistrovství světa v Itálii a zároveň juniorský reprezentant v plážovém volejbale, se po ukončení své aktivní kariéry usadil opět ve Světlé nad Sázavou, kde vyrůstal. Nyní se věnuje trénování plážového volejbalu v Pelhřimově. Více o sobě prozradil v následujícím rozhovoru.

Číst dál...

REKLAMA