OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

eon rodinny fotbalek ikonaDoprovodný program Velkého finále E.ON Junior Cupu nabídne návštěvníkům v Polné obrovské množství zábavy a zážitků. Kromě stálých atrakcí, které byly k dispozici také při regionálních kolech, se mohou těšit i na koncerty a soutěže.

Nejvíce aktivit nabídne E.ON Fotbalový park, což je velká novinka letošního roku. „V rámci parku se zájemci mohou vyřádit na netradičních fotbalových atrakcích, které pocházejí ze školy Michaela Rummeniggeho,“ uvedl Marek Pagač z marketingového oddělení společnosti E.ON. „Park nabízí velkou zábavu nejen pro děti, ale pro celé rodiny.“ Sobotní program vyvrcholí večerním koncertem od 21:00 hodin. „Na koncertě zazpívají Petr Bende a Gabriela Gunčíková,“upřesnil Pagač.

REKLAMA

Večerní koncert vyplní i ohnivá show v podání polenské umělecké skupiny Ad Infinitum. Velké finále nabídne autogramiádu patrona projektu E.ON Rodinný fotbálek Patrika Bergera a také tradiční E.ON Rodinné turnaje v nafukovací aréně. „Chceme pozvat celé rodiny, které budou mít hodně prostoru pro společné zážitky,“ řekl dále Pagač.

Vrcholit kromě Junior Cupu bude i soutěž Energy Freestyle fotbálek, která měla stejně jako samotný turnaj 16 kvalifikací. Porotci soutěže Petr Karásek a Miroslav Sosnar budou navíc návštěvníkům ukazovat své triky, se kterými se Karásek stal mistrem Česka.

Zájemci si mohou užít zábavu i ve speciálním stanu, ve kterém si mohou zahrát hru FIFA 2013 na herních konzolích. Dalšími atrakcemi budou elektrické koloběžky nebo malování na obličej. Připraven bude i aquazorbing – velký nafukovací míč pro vodní radovánky. „Promotým Hitradia Vysočina v čele s Jirkou Doležalem nabídne i animační soutěže,“ dodal Pagač.

Program:

Sobota 14. září
10:00 Zahájení turnaje
19:15 Odlet balónu
19:30 Slavnostní představení týmů
20:30 Freestyle fotbalová exhibice
Od 21:00 hudební vystoupení
Petr Bende
Gabriela Gunčíková

Neděle 15. Září
09:00 Zahájení turnaje
12:15 Zápasy o umístění
12:45 Semifinále
15:00 Finále
15:45 Slavnostní vyhlášení

Energy Freestyle fotbálek
11:00 Kvalifikace
13:00 Finále


Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

REKLAMA