OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Fotbalisty FC Vysočina čeká velice náročná příprava

fotbal 03Fotbalisté FC Vysočina momentálně tráví vytouženou dovolenou a vychutnávají si pohodu v rodinném kruhu. Rozhodně však nemohou zahálet, neboť obdrželi individuální tréninkový plán, který by je měl udržet v odpovídající kondici a připravit na velice náročné lednové týdny. Zimní příprava jihlavského týmu bude krátká, ovšem hodně intenzivní a nahuštěná.

Číst dál...

Vysočina v Olomouci nastoupí k prvnímu duelu 4. kola Poháru České pošty

fotbal 03Fotbalisté FC Vysočina se po třech týdnech vrací do Olomouce. Na Andrově stadiónu nastoupí k úvodnímu duelu 4. kola Poháru České pošty proti domácí Sigmě. Jejich cíl bude jasný – zajistit si do odvety, která se v Jihlavě uskuteční na konci října, takový výsledek, aby jim dával reálnou šanci na postup do čtvrtfinále.

Číst dál...

Motokárová dráha v Brodě končí!

motokary hb vitez ikonaZájemci o jízdu na motokárách mají v Havlíčkově Brodě poslední šanci. KartAréna HB totiž ke konci roku ukončí svou činnost. Motokárová dráha vznikla v jedné z budov v areálu bývalého Plastimatu na začátku roku 2012. Postupně se z vnitřní dráhy rozrostla i na venkovní prostory a délka okruhu se tak zdvojnásobila. „Stále jsme se snažili něco vylepšovat, dráha se několikrát změnila, přibyl nadjezd, rozšíření trati i úprava zázemí,“ říká provozovatel Michal Prášek.

Číst dál...

Motokárový šampionát vyhrál Pavel Nejezchleba

motokary hb vitez ikonaV neděli 24. Listopadu se v KartAréně HB jelo finále Havlíčkobrodského motokárového šampionátu 2013. Druhý ročník soutěže měl už před posledním závodem jasného vítěze – s jedenapadesáti bodovým náskokem letos vyhrál Pavel Nejezchleba.

Číst dál...

ROZHOVOR: Hvězda českého i zahraničního volejbalu je trenérem v Pelhřimově

Peter Pláteník, třiatřicetiletý český reprezentant klasického šestkového volejbalu, nejlepší přihrávač mistrovství světa v Itálii a zároveň juniorský reprezentant v plážovém volejbale, se po ukončení své aktivní kariéry usadil opět ve Světlé nad Sázavou, kde vyrůstal. Nyní se věnuje trénování plážového volejbalu v Pelhřimově. Více o sobě prozradil v následujícím rozhovoru.

Číst dál...

REKLAMA