OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

fc vysocinaZ hlediska ligových fotbalistů tradičně velmi krátká letní dovolená je u konce. Prvoligový tým FC Vysočina se po sedmnácti dnech volna ve středu 18. června vrací do tréninkového procesu, když kompletní kádr v Praze absolvuje funkční a diagnostické testy na FTVS. O den později se tým Petra Rady ráno sejde v Jihlavě na prvním tréninku letní přípravy.

Na prahu nového fotbalového ročníku nebude chybět třiadvacetiletý bosenský útočník Muris Mešanović, který s FC Vysočina aktuálně prodloužil profesionální kontrakt. V příští sezóně by se tak měla rozrůst jeho prvoligová bilance, která dosud činí 17 startů a 1 vstřelený gól do sítě Plzně. Ve II. lize v jihlavském dresu nastoupil do 53 duelů a zaznamenal hned 21 branek.

REKLAMA

Zcela novou tváří bude v kabině defenzivní plzeňský fotbalista Martin Sladký (nar. 1.3.1992), jenž na Vysočině bude usilovat o angažmá. V dresu Viktorie Plzeň si na jaře 2011 připsal dva krátké prvoligové starty, ovšem jinak se v nabitém plzeňském kádru neprosadil. Na jaře 2012 poprvé hostoval v druholigovém Táborsku, kam se vrátil i o šest měsíců později, aby na jihu Čech působil až do konce uplynulého ročníku FNL. V té dosud nastoupil do 37 utkání a vstřelil 1 branku. Sladký je odchovancem domažlického fotbalu, váží 74 kilogramů a měří 180 centimetrů. Může nastoupit na pravém kraji obrany, na pozici stopera i defenzivního záložníka. V létě 2011 se podílel na stříbrné medaili českého reprezentačního celku U19 z evropského šampionátu v Rumunsku.

Připomeňme, že jihlavský kádr na startu letní přípravy rozšíří dvacetiletý krajní záložník Jakub Fulnek, jenž byl přeřazen z juniorky. Dále se z hostování vrací hrotový útočník Arnold Šimonek (Manisaspor), krajní záložník Jan Kliment (Banská Bystrica), stoper či krajní bek Lukáš Kryštůfek (Vlašim), útočník Jakub Teplý (Ústí nad Labem) a ofenzivní hráč Jindřich Kučera (Žďár nad Sázavou).


 

Vysočina plná novinek a aktuálních informací

Úspory energie sledujte na EnergyTV

REKLAMA