OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

fc vysocina logoPouhých sedmnáct dnů bude trvat letní dovolená prvoligových fotbalistů FC Vysočina. Letní přípravu na nový ročník SYNOT ligy ve středu 18. června odstartují tradičními funkčními a diagnostickými testy na FTVS v Praze. O den později pak svěřence trenéra Petra Rady čeká první tréninková jednotka v areálu v Jiráskově ulici v Jihlavě.

Druhý týden přípravy bude ve znamení kondičního soustředění, které proběhne v domácích podmínkách v Jihlavě. Jeho součástí bude duel proti Trenčínu a tento náročný blok zakončí turnaj Perleťový pohár v Žirovnici. Ve třetím týdnu přípravy Vysočina změří síly se dvěma druholigovými celky – s Táborskem a Vlašimí.

REKLAMA

V pondělí 7. července nabere jihlavský tým směr Horní Rakousko, kde stejně jako v loňském roce proběhne v rámci herního soustředění ladění formy FC Vysočina na start SYNOT ligy. Potrvá do neděle 13. července a jihlavský prvoligový kádr jej stráví v idylickém čtyřhvězdičkovém hotelu Robinson Club Ampflwang, který vyrostl v golfovém areálu nedaleko městečka Ampflwang im Hausruckwald. Součástí soustředění budou i dvě náročné prověrky proti zahraničním klubům a tečku na cestě zpět obstará utkání proti českobudějovickému Dynamu. Generálka na nejvyšší soutěž je předběžně naplánovaná na sobotu 19. července.

Program zápasů FC Vysočina v rámci letní přípravy
St 25.6. – 18:00 – AS Trenčín – v Bystřici nad Pernštejnem
So 28.6. – 14:30 – MFK Ružomberok - turnaj Perleťový pohár v Žirovnici
So 28.6. – ??? – turnaj Perleťový pohár v Žirovnici
St 2.7. – 17:00 – FC MAS Táborsko – v Třebíči
So 5.7. – 17:00 – FC Graffin Vlašim – v Jihlavě
St 9.7. - ??? – herní soustředění v Horním Rakousku
So 12.7. - ??? – herní soustředění v Horním Rakousku
Ne 13.7. – 17:00 – SK Dynamo České Budějovice – v Českých Budějovicích
So 19.7. - ??:?? - ??? – generálka na SYNOT ligu


 

Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

REKLAMA