OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

fc vysocina logoFotbalisté FC Vysočina v pondělí vstoupili do nejnáročnějšího bloku letní přípravy, který představuje pětidenní kondiční soustředění. Prvoligový tým jej stráví v Hotelu Gustav Mahler a bude využívat ideálních jihlavských tréninkových podmínek. Intenzivní kondiční dávky s týmem bude vstřebávat i dvojice zahraničních fotbalistů – ekvádorský krajní záložník či útočník Augusto Batioja a bosenský středový či levý záložník Amer Osmanagić.

Třiadvacetiletý Augusto Alexi Quintero Batioja (nar. 4.5.1990) v uplynulém ročníku působil v maďarské nejvyšší soutěži v celku Diósgyőr, kde nastoupil do 27 ligových či pohárových duelů a vstřelil 2 branky. Z Ekvádoru do Evropy zamířil v roce 2009, kdy získal angažmá v srbském klubu Novi Sad. V letech 2011 až 2013 nastupoval v nejvyšší srbské soutěži za kluby FK Inđija a OFK Beograd. V létě 2013 zamířil do maďarského Diósgyőru.

REKLAMA

Pětadvacetiletý Amer Osmanagić (nar. 7.3.1989) od ledna 2013 po současnost působil v bosenském FK Sarajevo. První profesionální kontrakt podepsal v roce 2008 v srbském klubu OFK Bělehrad, kde působil až do roku 2012 a v týmu se potkal i s Batiojou. V průběhu tohoto období si však vyzkoušel i hostování v bosenském Velež Mostar a v polské nejvyšší soutěži v Zagłębie Lubin. V roce 2012 velmi krátce oblékal dres norského klubu FK Haugesund, aby poté přijal angažmá v Sarajevu.

Oba hráči se představí ve středečním duelu proti Trenčínu, který je na programu od 18:00 hodin v Bystřici nad Pernštejnem. Kondiční soustředění FC Vysočina vyvrcholí v sobotu 28. června účastí na Perleťovém poháru v Žirovnici. Zde na jihlavský tým od 14:30 hodin nejprve čeká slovenský MFK Ružomberok a poté svěřenci kouče Petra Rady změří síly s jedním z dvojice Znojmo a Spartak Myjava.


 

Vysočina plná novinek a aktuálních informací

Úspory energie sledujte na EnergyTV

REKLAMA