OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

 Mladší žákyně oddílu národní házené TJ Jiskra Humpolec se zúčastnily mistrovství ČR. Humpolecká děvčata dva zápasy dokázala vyhrát, ve dvou utkání se soupeřem rozešla smírně a jedenkrát nejtěsnějším možným výsledkem prohrála. Celkově to stačilo na konečné třetí místo.

 

REKLAMA

Získaly tedy bronzové medaile, na které děti z humpoleckého oddílu čekaly 28 let, naposledy medaile z letního Mistrovství České republiky přivezli mladší žáci v roce 1990. Jednotlivé zápasy střídavě rozhodovali s píšťalkou Martínek Vladimír z Chomutova, Škabrada Milan z Louky u Litvínova a Václavik Aleš z Jihlavy. 

  Vedení turnaje a pořadatelé se rozhodli udělit cenu fair play Kateřině Voplakalové z TJ Jiskra Humpolec, která za vyrovnaného stavu v utkání o konečné třetí místo v turnaji přiznala míč soupeři, když rozhodčímu oznámila, že míče se jako poslední dotkla ona. Nejlepší střelkyní turnaje se stala Kohoutová Adéla z TJ Jiskra Humpolec, která dokázala nastřílet 48 branek, Druhou nejlepší střelkyní turnaje byla Ulichová Laura z Krčína a konečně třetí nejlepší střelkyní turnaje se stala Kašparíková Linda z TJ Stará Huť.     

 

REKLAMA