OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

FC Vysočina reaguje k otevřenému dopisu Sigma United

 

fc vysocina logoVedení FC Vysočina Jihlava se v pondělí 27. srpna zabývalo otevřeným dopisem občanského sdružení Sigma United, které v něm předneslo své výhrady ke způsobu bezpečnostního zabezpečení sektoru hostí při pátečním ligovém utkání.

Číst dál...

Vysočina si v pátek touží připsat první výhru

fc vysocina tymFotbalová Vysočina se těší na pikantní prvoligový duel. Tento pátek se Gambrinus liga po dlouhých třech týdnech vrátí do Jihlavy a přinese sebou silného protivníka v podobě Sigmy Olomouc. Tedy tým, který vede trenér Roman Pivarník, který v loňském ročníku Vysočinu dovedl zpět do nejvyšší soutěže a ještě před třemi měsíci společně s jihlavskými fanoušky slavil postup. Tento fakt pro hráče FC Vysočina jistě bude znamenat zvýšenou motivaci. Touto největší však nesporně bude jejich obrovská touha konečně dočkat výhry!

Číst dál...

FC Vysočina čeká těžká prověrka v Liberci

fc vysocina logoKaždý klub čeká během Gambrinus ligy série dvou utkání v řadě na půdě soupeře. Vysočina si tento náročný dvojzápas odbude už tuto neděli 19. srpna, kdy se představí na horké půdě mistrovského Slovanu Liberec. Duel od 15:00 hodin přenáší přímý přenosem Nova Sport.

Číst dál...

Cyklo Hobby Rynárec vás zve na 6. ročník Rynárecké bejkovny

cyklistaCyklo Hobby Rynárec vás srdečně zve již na 6. ročník závodu pro širokovou veřejnou s názvem Rynárecká bejkovna, který se uskuteční 8. září 2012 v obci Rynárec. Závodu se mohou zúčastnit i ti nejmenší až po dospělé. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE VIDEOPOZVÁNKU OD POŘADATELE RYNÁRECKÉ BEJKOVNY VÁCLAVA HUNALA.

Číst dál...

FC Vysočina se v neděli představí v Hradci

fc vysocinaFotbalisty FC Vysočina v neděli čeká tradiční soupeř. Tedy tradiční z pohledu druholigových sezón, neboť v Gambrinus lize se jihlavský tým střetne s Hradcem Králové poprvé. Narazí na sebe dva týmy, které do týmu úspěšně zařazují své odchovance a jejichž prioritou je záchrana elitní soutěže.

Číst dál...

FC Vysočina posílí defenzívu

fc vysocina logoNecelé dva týdny před startem Gambrinus ligy ještě kádr FC Vysočina nemá konečnou podobu. Prochází dílčím zeštíhlením, zároveň však sportovní vedení klubu hledá vhodné hráče pro posílení defenzívy. „Ještě před víkendovou generálkou bychom rádi dotáhli příchod maximálně dvou posil pro defenzivní posty sestavy. Vyloučit nelze ani další odchody hráčů, kteří se neprosadí do užšího kádru,“ blíže nespecifikoval sportovní manažer Josef Jinoch.

Číst dál...

REKLAMA