OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Nenechte si ujít generálku, diskuzi nebo autogramiádu

fc vysocinaJasným signálem blížícího se jarního fotbalového výkopu je nárůst akcí a termínů, které by rozhodně neměly chybět v plánech fanoušků FC Vysočina. Věříme, že uvítáte jejich přehled a představení. Upozorňujeme i na možnost blokace vstupenek na ligu pro mimojihlavské fanoušky.

Číst dál...

Vysočina zvládla i druhý duel – porazila FC Kryvbas

fc vysocina logoFC Vysočina vítězně zvládl i druhý přípravný duel v rámci soustředění v turecké Antalyi proti FC Kryvbas Kryvyi Rih. V měření sil 10. celku české Gambrinus ligy proti 12. týmu ukrajinské Premier League uspěla Jihlava v poměru 1:2 (0:1). Branky za vítěze stříleli Tomáš Marek a Karol Karlík.

Číst dál...

První kolo šampionátu vyhrál Tomáš Málek z Prahy

Tomas Malek.JPGPo úspěšném prvním ročníku Havlíčkobrodského motokárového šampionátu se na začátku února rozjel i druhý ročník závodů. „Připravili jsme zase několik novinek, naplánováno je deset závodů, tak doufejme, že sezóna bude zajímavá,“ říká organizátor Michal Prášek.

Číst dál...

Útočníky doplnila staronová posila – Arnold Šimonek

fc vysocinaKádr FC Vysočina v zimní pauze intenzivně okysličila čerstvá krev. V kolonce „příchody“ nyní figuruje pět nových jmen, navíc je na svoji ligovou premiéru v dresu Jihlavy připraven i uzdravený zkušený hráč Tomáš Marek, který tým doplnil už na podzim. Útok FC Vysočina před odjezdem na soustředění přivítal staronovou posilu – urostlého slovenského útočníka Arnolda Šimonka!

Číst dál...

Vysočina s Varnsdorfem potřetí v řadě prohrála

fc vysocina logoFotbalistům FC Vysočina se proti Varnsdorfu nedaří, což potvrdil i zimní přípravný duel. Druholigový soupeř se v Nymburce už ve 13. minutě ujal vedení ze standardní situace a to bez větších potíží udržel až do konce zápasu. Varnsdorf tak Vysočinu porazil potřetí v řadě bez inkasované branky.

Číst dál...

Jihlavští FK Klasici jsou druzí na Mistrovství ČR v malé kopané

FK Klasici ikonaZ 18. Mistrovství ČR v malé kopané "Final Four", konaného 19. ledna 2013 v Milovicích u Nymburka, přivezli prvoligoví jihlavští FK Klasici zasloužené stříbro.  Čtvrtfinálové a semifinálové kvalifikační skupiny poslaly do boje o titul Mistra ČR v malém fotbale jihlavské FK Klasici spolu s týmy AUDI United Praha, AC Everlast Příbram a RKM Brno. 

Číst dál...

Vysočina Admiře oplatila porážku

fotbalFotbalisté FC Vysočina pokračují v úspěšné zimní bilanci. Za další výhrou vyrazili za Vídeň, kde změřili síly s 9. celkem rakouské Bundesligy Admirou Wacker. Zatímco před rokem Vysočina na svého rakouského soka nestačila v poměru 3:0, nyní mu stejnou mincí porážku oplatila. V první půli za Jihlavu skóroval Tomáš Rada a ve druhé půli další branky přidali Ondřej Šourek a Václav Tomeček.

Číst dál...

Milan Kopic po sedmi letech oblékne ligový dres

fc vysocinaSedmadvacetiletý stoper Milan Kopic na jaře po sedmi letech znovu oblékne prvoligový dres FC Vysočina. Vedení klubu se s tímto zkušeným hráčem, který prošel jihlavským dorostem a juniorkou, dohodlo na smlouvě. S týmem už se naopak rozloučil zkušený útočník Karel Kroupa.

Číst dál...

REKLAMA