OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Představujeme domácího soupeře – 1.SC Znojmo

hokejka_02_ikoHokejové duely mezi Jihlavou a Znojmem jsou vždy velmi vypjaté a proto lze očekávat, že nádech derby bude mít i nadcházející fotbalová druholigová premiéra mezi FC Vysočina a 1.SC Znojmo. Jihlavští fotbalisté nemají na druholigového nováčka příjemné vzpomínky, neboť mu před rokem podlehli v 2. kole Ondrášovka Cupu. Šanci na odvetu a zisk důležitých bodů budou mít tento pátek 13. srpna od 18.00 hodin na stadiónu v Jiráskově ulici.

Číst dál...

Hřiště v Antonínově Dole se už chystá na fotbalisty!

hriste_antoninuv.dul_110820_ikonaNové travnaté hřiště v Antonínově Dole u Jihlavy už je krásnou realitou! Na místě původního travnatého hřiště se zelená perfektní travnatá plocha s automatickým zavlažováním a probíhají poslední úpravy. Nic nebrání oficiálnímu otevření hřiště, které je naplánováno na sobotu 21. srpna. První fotbalový výkon provedou členové přípravek FC Vysočina.

Číst dál...

Jihlavský start v MSFL odložil déšť

logo_fc_vysocinaJuniorka FC Vysočina si na podzimní start musí počkat. Vytrvalý déšť natolik podmáčel travnatý terén stadiónu v Jiráskově ulici, že neumožnil odehrání dnešního duelu proti exdruholigovým Vítkovicím. Oba celky se dohodly na náhradním termínu dne 17. srpna 2010 od 16.00.

Číst dál...

Na Znojmo vyrazí průvod fanoušků!

stadion_fotbal_jihlava_ikona_Fotbalové skoroderby mezi FC Vysočina a 1.SC Znojmo okoření průvod fanoušků jihlavského klubu! Ti vyrazí v pátek 13. srpna v 17.00 hodin od Morového sloupu na horním Masarykově náměstí a jejich cílem bude stadión v Jiráskově ulici, kde je o hodinu později stanoven výkop tohoto atraktivního duelu. „Věříme, že fanoušci vyjádří svoji příslušnost a přízeň vůči FC Vysočina početnou účastí a doplňky v barvách FC Vysočina. Všem, kteří pochod z náměstí na stadión absolvují, poděkujeme předáním volné vstupenky na tento duel a jedním pivem Ježek zdarma,“ motivuje příznivce klubu tiskový mluvčí Miroslav Fuks.

Číst dál...

Tým Taekwondo Lacek byl úspěšný doma i v zahraničí

magdalna_slavkov_modr_vesta_1.mstoBěhem uplynulého víkendu se svěřenci SK TKD Lacek rozdělili hned na tři skupiny. Sedm zkušených cvičenců se vydalo do Prahy, kde se konaly zkoušky na nejvyšší žákovský technický stupeň. Šest z nich si pak z Prahy odváželo červenočerný pás. Minivýprava čítající tři závodníky, kouče a řidiče vyrazila do Švýcarska, kde se konal HochRhein turner. Pod vedením zkušené Kateřiny Nedvědové zde Matěj Kaman a Marie Martínková vybojovali prvenství ve svých kategoriích. Medailovou sbírku doplnila Tereza Uhlíková bronzovou medailí. Nejpočetnější část týmu čítající 27 bojovníků se vypravila do rakouského Innsbrucku na Askö cup.


 

 

Číst dál...

Velký úspěch zaznamenala pelhřimovská sportovní gymnastika na Mistrovství ČR v Praze

dscf1227.jpgVe dnech 11. - 13. června 2010 se konalo ve sportovní gymnastice Mistrovství České republiky v Praze na hale Bohemians. Závodila děvčata kategorií Starší žákyně, Žákyně "A", Kadetky, Juniorky "B" a Ženy "B". Tento závod je pro gymnastky v oblastech tím nejdůležitějším závodem v roce. Pelhřimova měl v zastoupení pouze jednu závodnici v kategorii Starší žákyně Lucii Jiříkovou. Ta nastoupila ve druhém sledu, závodem prošla perfektně a 7. místo ze 60 závodnic bylo skvělé. V této kategorii bylo prvních deset gymnastek tak vyrovnaných, že všechny mohly dosáhnout na stupeň vítězů.sport.jpg

 

Číst dál...

Jihlava na prvním místě fotbalového turnaje měst

dscf3199_.jpgV pátek se uskutečnil na fotbalovém hřišti v Telči již 11. ročník Turnaje měst v malé kopané 2010 za účasti týmů pěti měst bývalého jihlavského okresu (Telč, Třešť, Polná, Brtnice, Jihlava) a týmu kraje Vysočina. Jihlava po dvou letech opět získala 1. místo, když porazila mužstva Třeště, kraje Vysočina a Polné, prohrála s Brtnicí a remizovala s hostitelskou Telčí. V historii turnaje to bylo již páté prvenství Jihlavy.sport.jpg

 

Číst dál...

REKLAMA