OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Tipujte sestavu proti Varnsdorfu! Z koho vybírat?

fc_vysocina_tymFotbalistům ve II. lize a též týmu FC Vysočina se nezadržitelně krátí zimní příprava a blíží se jarní výkop. Ten z jihlavského pohledu v neděli 6. března obstará velice důležitý duel na stadiónu Slovanu Varnsdorfu. Při pohledu na současný početný kádr „A“ týmu FC Vysočina jistě mnohému vyvstane otázka, v jaké sestavě tým trenéra Josefa Vrzáčka nastoupí? Zkuste si tedy tipnout! JAK JINAK PROBÍHÁ ZIMNÍ PŘÍPRAVA FOTBALISTŮ NA JARO A NA CO VŠECHNO SE MŮŽOU FANOUŠCI V LETOŠNÍ SEZÓNĚ TĚŠIT, O TOM JSME SI POVÍDALI S MLUVČÍM KLUBU FC VYSOČINA MIROSLAVEM FUKSEM!

Číst dál...

Vysočina si zajela pro výhru do Brna

golmanFotbalisté FC Vysočina ve středu na umělé trávě v Brně nastoupili k dalšímu z přípravných duelů zimní přípravy. Proti třetiligové juniorce Zbrojovky měli výraznou převahu a bez větších problémů zvítězili 0:3 (0:2), když hned dvě branky zaznamenal uzdravený kapitán Filip Dort a jednou se trefil Muris Mešanović. Do jihlavské sestavy se vrátili i Peter Krutý. Naopak stínem utkání se dosud nespecifikované zranění mladíka Tomáše Kučery.

Číst dál...

Jihlavský tým na soustředění nevyrazí

fc_vysocinaFotbalisté FC Vysočina se v nadcházejícím týdnu přírodního trávníku nedočkají. Příval sněhu totiž přikryl blšanský areál, kde mělo od pondělí do středy proběhnout herní soustředění jihlavského celku.

Číst dál...

Vysočina si připsala zaslouženou výhru nad Vlašimí

fotbalPřípravný duel 2. a 3. celku II. ligy skončil výhrou domácího FC Vysočina 2:0 (0:0). Jihlavský tým ovládl zejména první půlhodinu zápasu, ovšem k zasloužené výhře dospěl až v závěrečné dvacetiminutovce. Nejprve se v 72. minutě trefil Radek Görner a v 79. minutě otevřel svůj letošní střelecký účet Muris Mešanović z pokutového kopu po faulu při jeho průniku.

Číst dál...

Robin Demeter bude hostovat v Písku

demeter_fcvysocinaKrajní záložník FC Vysočina Robin Demeter vyráží na zkušenou do předního celku ČFL FC Písek. Jednadvacetiletý obounohý fotbalista zde formou hostování odehraje jarní část sezóny. Demeter je odchovancem FC Vysočina a do kádru „áčka“ byl přeřazen z juniorky před rokem.

Číst dál...

Vysočina veze ze Slovácka jednu výhru

fc_vysocinaFotbalisté FC Vysočina vyrazili na umělou trávu do Kunovic, kde sehráli přípravný dvojzápas proti 1.FC Slovácko. Domácí prvoligový celek si před nedělním odletem na herní soustředění do Turecka připsal jednu výhru.

Číst dál...

REKLAMA