OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Přijďte se zahřát fotbalem! FC Vysočina nabízí zimní slevy!

fc_vysocina_01Zima už sice pomalu klepe na dveře, ovšem páteční důležitý zápas na stadiónu FC Vysočina může sportovní příznivce pořádně zahřát a rozproudit krev v žilách! Půjde o hodně – jihlavští fotbalisté potřebují porazit lídra tabulky a největší překvapení soutěže FC Graffin Vlašim!

Číst dál...

Pelhřimovské gymnastky bodovaly hned na dvou soutěžích

gymnastika_cena_brna_7_Oddíl sportovní gymnastiky Pelhřimov se pravidelně připravuje a účastní závodů. V sobotu 16. října 2010 se přijel rvát o úspěchy hned na dvě horké půdy, a to nejen do Moravské metropole Brno ve starší kategorii, ale i do jihočeského Sezimova Ústí v kategorii mladší.

Číst dál...

FC Vysočina jede bojovat do Hlučína

fotbal_05Fotbalisté FC Vysočina stojí před nelehkém úkolem – dovézt velmi cenný tříbodové zisk ze stadiónu FC Hlučín. Tento důležitý duel, který bude zároveň premiérou nového hlavního kouče Josefa Vrzáčka na jihlavské lavičce, je na programu netradičně v neděli 24. října od 10.15 hodin. Poslední tři vzájemné duely těchto soupeřů skončily remízou a padly v nich pouze 2 branky.

Číst dál...

FC Vysočina přijímá opatření

fc_vysocina_01Vedení FC Vysočina Jihlava přistoupilo k personální změně v obsazení trenérských postů v „A“ týmu. Hlavního kouče Luboše Urbana a asistenta Daniela Šmejkala nahradí současný trenér juniorky Josef Vrzáček a asistent Tomáš Jansa ve spolupráci se sportovním manažerem Josefem Jinochem. Vedení klubu zároveň řeší obsazení uvolněné pozice trenéra juniorky.

Číst dál...

Pelhřimovským gymnastkám se dařilo v 19. ročníku Poháru Chodska

gymnastky_ikonaNa úvod podzimní sezóny cestovala děvčata sportovní gymnastiky Pelhřimov až do dalekých Domažlic, kde byl pro ně připravený 19.ročník závodu s názvem O  „POHÁR CHODSKA“. Šedesát dobře připravených gymnastek z Prahy, Mostu a Příbrami , dokazovali jak velká je na tomto závodu konkurence.

 


 

Číst dál...

Luboš Urban: Do úvahy přichází jen vítězství

urban_lubos_trener_fc_vysocinaKouč Luboš Urban vede své svěřence do další těžké druholigové bitvy proti Mostu: „Jak jsem již několikrát řekl, tak neúspěchy venku se dostáváme pod tlak. Teď před utkáním s Mostem bude enormní, nic jiného než vítězství nepřichází do úvahy. Porážku z Třince jsme si důkladně rozebrali a nyní ji musíme napravit.“

Číst dál...

Urban: V Třinci musíme bojovat o body!

fotbal_06Po dvou těžkých a fotbalově zdařilých domácích zápasech, které FC Vysočina přinesly „jen“ 4 body, čeká svěřence trenéra Luboše Urbana další velice náročný výjezd ven. V sobotu 9. října se již od 10.15 hodin představí na půdě FK Fotbal Třinec.

Číst dál...

S autokrosovými mistry uzavře sezónu Holanďan Glenn van Rosmalen

autokros_humpolecŠpičkoví domácí (a tím pádem i evropští) autokrosaři se rozloučí se sezónou znovu v Humpolci. V sobotu 9. října 2010 se zde už poosmadvacáté uskuteční volný závěrečný závod roku Bernard Cup – Setkání mistrů. Sobotní program na trati Pod Vilémovským lomem začne tréninkovými jízdami v 8.40 hodin, po celodenní sérii rozjížděk je finále na programu v 15.30 hodin.

Číst dál...

REKLAMA