OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Góly přinesl až hektický závěr

fotbalFotbalisté FC Vysočina se po dlouhé třízápasové pauze dočkali vstřelené branky, ovšem proti FC Písek, pátému celku ČFL, dospěli jen k remíze 2:2 (0:0). Za slunečného, ale mrazivého počasí, padaly na humpolecké umělce góly až v závěrečné hektické desetiminutovce. Tu orámovaly dvě písecké trefy z rohového kopu a jihlavské zásahy v podání Robina Demetera a Jana Halamy.

Číst dál...

Jan Šilinger stvrdil přestup do FC Vysočina

silinger_prestupZnojemský levý bek či záložník Jan Šilinger (nar. 27.5.1988) se na třiapůl roku upsal do služeb FC Vysočina! Tento mladík byl jedním z hitů aktuálního zimního přestupového období, neboť vedení jihomoravského klubu v médiích potvrdilo zájem Sparty Praha, Brna, Plzně, Hradce Králové či Dukly Praha a též čtyř slovenských klubů na čele se Slovanem Bratislava a Žilinou.

Číst dál...

Vysočina dostala na závěr soustředění facku

fotbal_01Jihlavský tým dnes odpoledne zakončil náročné kondiční soustředění přípravným duelem proti Arsenalu Česká Lípa. Jedenáctý celek ČFL uštědřil ambicióznímu druholigovému týmu těžkou facku v podobě výrazné prohry 0:4 (0:2). FC Vysočina obdržel tři góly z rohů v rozmezí 43. až 46. minuty a zcela propadl střelecky. Vrzáčkův tým bude mít šanci na reparát v sobotu 29. ledna, kdy v Humpolci od 13.00 hodin hostí další tým ČFL Písek.

Číst dál...

Třebíč v létě ovládne Mistrovství Evropy v baseballu

baseballTřebíč bude letos hostit zajímavý sportovní podnik. Na novém stadionu v ulici Na Hvězdě proběhne Mistrovství Evropy kadetů v baseballu. V pátek byla uzavřena smlouva o pořadatelství. Za klub Třebíč Nuclears podepsal smlouvu předseda Jan Urbánek, za Českou baseballovou asociaci předseda Petr Ditrich.

Číst dál...

Sobotní hokejové derby budou provádět policejní manévry

policie_zasahovaPolicisté připravili v souvislosti s konáním hokejového utkání v sobotu 22. ledna bezpečnostní opatření. V minulosti již docházelo před nebo po skončení utkání mezi fanoušky obou celků k slovnímu i fyzickému napadání a dále k narušování veřejného pořádku přímo při utkání na stadionu.

Číst dál...

S FC Vysočina se připravuje Jan Šilinger

fotbalFotbalisté FC Vysočina ve středu v Brně nastoupí od 14 hodin ke svému třetímu vystoupení v rámci zimního Tipsport Cupu. Soupeře budou mít velice zdatného v podobě Sigmy Olomouc. Kouč Josef Vrzáček se bude muset obejít bez individuálně trénujících Dorta, Krutého, Šimonka, Dolejše a Tlustého.

Číst dál...

VIDEO: Mezi Čechy se stává stále oblíbenějším nový sport paraski

paraski_fotoUž i do Čech dorazil nový a stále populárnější sport - PARASKI. Jedná se o relativně mladou a velmi atraktivní disciplínu parašutismu, která se vzhledem ke své náročnosti právem považuje za královskou. Jde o kombinaci dvou sportů – parašutismu a alpského lyžování. Dva na sobě nezávislé sporty jejichž výsledky se sčítají. PODÍVEJTE SE NA VIDEÍCH UVNITŘ ČLÁNKU, JAK VLASTNĚ PARASKI VYPADÁ!

Číst dál...

REKLAMA