OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Veronika Čamková se stala trojnásobnou mistryní republiky

Veronika-CamkovaVíkendové Mistrovství ČR alpských disciplín v žákovských kategoriích se stalo radostným svátkem všech lyžařů Vysočiny. Veronice Čamkové se totiž povedlo to, co je výsadou opravdových šampiónů. Dokázala zvítězit ve všech třech disciplínách mistrovství a odvezla si z Pece pod Sněžkou tři zlaté medaile, které zde byly o víkendu pro kategorii starších žákyň přichystány.

Číst dál...

ROZHOVOR: Vrzáček ví, že je ve Varnsdorfu čeká těžký duel

fotbalUž je to konečně tady! Fotbalisté FC Vysočina tuto neděli vybojuji první bitvu postupové války ve II. lize. Na stadiónu Slovanu Varnsdorf je výkop utkání stanoven na 14.30 hodin. Nováček II. ligy bude chtít potvrdit své výborné podzimní výsledky na domácí půdě. Co o nadcházejícím soupeři ví jihlavský kouč Josef Vrzáček?

Číst dál...

Lyžařský areál Čeřínek zlevňuje jízdné

lyzovaniS platností od 2. března 2011 snižuje lyžačský areál Čeřínek cenu jízdného, a to s platností až do konce sezony. Aby nepoškodili ty, co mají zbylé body na kartách, bude zlevnění ceny řešeno snížením odečtu bodů za jednotlivou jízdu. Jedna jízda na 600 m vleku bude nyní za 7 bodů, na 400 m vleku za 5 bodů.

Číst dál...

Vysočina v generálce přehrála juniorku Dynama

fc_vysocina_logoFotbalisté FC Vysočina dlouho sérii 13 zimních přípravných zápasů završili kvalitním výkonem a bezproblémovým vítězstvím nad juniorkou Dynama České Budějovice. Ta do Jihlava dorazila doplněna o hráče z širšího kádru „áčka“, ale po celé utkání byla horším celkem. Převaha domácího celku však byla gólově zúročena až v 52. minutě, kdy se z přímého kopu nádherně trefil kapitán Filip Dort. Na konečným 2:0 (0:0) upravil v samotném závěru hlavou Martin Bača.

Číst dál...

REKLAMA