OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Urban: Přehnaný optimismus v kabině nepanuje

fc_vysocina_logoHodně zrádný druholigový soupeř je nyní před FC Vysočina. Duel proti juniorce pražské Sparty na první pohled svádí k podcenění, ovšem na ten druhý pohled jasně varuje dosavadní bodová bilance sparťanských mladíků. Ti dosud získali 14 bodů, tedy jen o 1 méně než Jihlava. PŘINÁŠÍME VÁM ROZHOVOR S TRENÉREM LUBOŠEM URBANEM!

Číst dál...

Zajímavý zápas nabízí i sobota – přijede Opava!

fotbal_05Do Jihlavy opět přijedou k ligovému utkání fotbalisté Opavy. Nestane se tak v rámci II. ligy, ale o soutěž níže. Na program MSFL je v sobotu 11. září od 13.00 hodin zápas mezi juniorkou FC Vysočina a právě tímto známým slezským celkem, který aktuálně s třinácti body vévodí tabulce a je největším favoritem na postup do II. ligy.

Číst dál...

Představujeme domácího soupeře – FC Zenit Čáslav

fotbal_01Povzbuzeni nesmírně cenným a důležitým vítězstvím ve Zlíně nastoupí fotbalisté FC Vysočina tento pátek 10. září od 18.00 hodin k domácímu druholigovému utkání proti FC Zenit Čáslav. Jejich cíl a úkol bude jasný – potvrdit domácí stoprocentní bilanci a plusový zisk ze Zlína. To, že Čáslav rozhodně nelze nijak podcenit, už minulost několikrát dokázala.

Číst dál...

Zlínská hra se oproti jaru výrazně změnila, ví Urban

fotbal_micFotbalisté FC Vysočina stojí v tomto ročníku před třetí výzvou podpořit domácí „povinnou“ výhru i ziskem ze hřiště soupeře. Po Dukle Praha a Sezimovu Ústí na ně bude v sobotu 4. září čekat velice silný a rozjetý soupeř v podobě Tescomy Zlín. Co to tomto exligovém soupeři ví kouč Luboš Urban?

Číst dál...

Zakončete prázdniny na autogramiádě FC Vysočina

fc_vysocina_logoFC Vysočina nabízí zajímavé zpestření posledního dne prázdnin. V úterý 31. srpna od 17.00 hodin proběhne v jihlavském obchodním a zábavním komplexu City Park autogramiáda hráčů a trenérů FC Vysočina. Ti se budou podepisovat na zbrusu nové plakáty a též na novinku v nabídce klubových suvenýrů – pexeso!

Číst dál...

Zlatá podkova zná své letošní vítěze

dostihyVítězkou soutěže Zlatá podkova se už po šesté stala Radka Dvořáková z jezdeckého klubu Cavalier Rynárec na Vysočině. Tím vyrovnala rekord jezdce Závorky v počtu vítězství v této soutěži. Hřebeci Damon 2, na kterém soutěžila, byl nakladatelstvím ProfiPress také udělen titul Zlatý kůň Zlaté podkovy.

Číst dál...

Urban: „Tým Sezimova Ústí se bude zlepšovat“

fotbal_04Páteční zápasový režim FC Vysočina se tentokráte nemění. Jihlavský klub vyhověl žádosti Sezimova Ústí a proto duel na půdě nováčka II. ligy sehraje již tento 20. srpna od 17.00 hodin. Pro domácí Spartak půjde o domácí premiéru v letošním ročníku a ve II. lize vůbec. Vždyť teprve v roce 2007 tento klub okusil ČFL. PŘINÁŠÍME VÁM ROZHOVOR S TRENÉREM LUBOŠEM URBANEM!

Číst dál...

REKLAMA