OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Humpolec se o víkendu stane dějištěm Zlaté podkovy

dostihyO víkendu 20. až 22. srpna se humpolecký školní statek promění v centrum prestižních jezdeckých závodů Zlatá podkova. Ve finále proti sobě nastoupí ti nejlepší jezdci z jedenácti kvalifikačních kol, které se konaly po celé republice a jedno dokonce až ve slovenské Tatranské Lomnici.

Číst dál...

Do Víru za sportem

maly_svratecky_maratonV sobotu 21. srpna uspořádá atletický oddíl Jiskry Vír již 57. ročník Malého svrateckého maratonu. Na trati z Víru do Nedvědice a zpět se představí vytrvalci z celé ČR i ze zahraničí. Kromě tradičních účastníků (Mulugeta, Wallenfels, Žák, Martincová, Krátká aj.) se očekává i účast našeho nejlepšího ultramaratonce Daniela Orálka, který počátkem července absolvoval pekelný Badwater Ultramaraton v USA.

Číst dál...

62. ročník turnaje mužů o pohár "Zálesí" - Memoriál Josefa Kršky

turnaj_zalesi_ikonaV sobotu 15. srpna 2010 uspořádal oddíl národní házené TJ Jiskra Humpolec 62. ročník turnaje mužů o pohár "Zálesí" - Memoriál Josefa Kršky. Turnaje se zúčastnila prvoligová družstva Sokol Dobruška a TJ Avia Čakovice, dále účastník II. ligy Draken Brno a pořádající TJ Jiskra Humpolec hrající oblastní přebor. Vítězství v tomto tradičním letním turnaji, který je vůbec nejstarším házenkářským turnajem v České republice, vybojovalo družstvo Sokolu Dobruška. Druhé místo obsadilo družstvo TJ Avia Čakovice, na třetím místě skončilo družstvo Drakenu Brno a poslední místo zbylo na domácí družstvo TJ Jiskra Humpolec.

Číst dál...

Na Zlatou podkovu se sjedou desítky koní a stovky návštěvníků

dostihyPrestižní finále jezdecko-vozatajských závodů Zlaté podkovy se od 20. do 22. srpna uskuteční v areálu humpoleckého školního statku v Dusilově. Na letošním pětačtyřicátém ročníku se podle pořadatelů setká přes sto čtyřicet nejlepších koní a jezdců celé České republiky i ze Slovenska. Tomuto finále předcházelo jedenáct kvalifikačních závodů, které jsou podmínkou účasti na Zlaté podkově.

Číst dál...

Pavel Simr míří do Sezimova Ústí

fotbal_05Sedmadvacetiletý útočník FC Vysočina Pavel Simr stráví minimálně podzimní část sezóny na hostování v klubu FK Spartak MAS Sezimovo Ústí. Týmu druholigového nováčka vstřelil v letní přípravě branku a nyní chce celku exjihlavského kouče Luboše Zákostelského pomoci ke zvládnutí premiérového ročníku ve druhé nejvyšší soutěži.

Číst dál...

Sáblíková letos na MS v silniční cyklistice nepojede

martina_sablikovaOlympijská vítězka v rychlobruslení Martina Sáblíková, která je i držitelkou tří zlatých medailí z MČR v silniční cyklistice, o které se bojovalo v červnu u Holíče a Kyjova, nebude startovat na letošním cyklistickém MS silničářek v Austrálii. Informuje o tom oficiální web Martiny Sáblíkové.

Číst dál...

FC Vysočina zúžil kádr o Simra a Fraňka

logo_fc_vysocina_02Představenstvo FC Vysočina dnes rozhodlo o zúžení doposud třiadvacetičlenného kádru „A“ mužstva. Přetlak mezi útočníky vyústil v uvolnění Pavla Simr a Karla Fraňka. Simrovi bude umožněno nalezení odpovídajícího hostování, kde by našel pravidelné herní vytížení. Franěk v Jihlavě hostuje z Baníku Most, tudíž nyní bude sportovní vedení klubu jednat o ukončení jeho hostování.

Číst dál...

REKLAMA