OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

stadion_fotbal_jihlava_ikona_Fotbalové skoroderby mezi FC Vysočina a 1.SC Znojmo okoření průvod fanoušků jihlavského klubu! Ti vyrazí v pátek 13. srpna v 17.00 hodin od Morového sloupu na horním Masarykově náměstí a jejich cílem bude stadión v Jiráskově ulici, kde je o hodinu později stanoven výkop tohoto atraktivního duelu. „Věříme, že fanoušci vyjádří svoji příslušnost a přízeň vůči FC Vysočina početnou účastí a doplňky v barvách FC Vysočina. Všem, kteří pochod z náměstí na stadión absolvují, poděkujeme předáním volné vstupenky na tento duel a jedním pivem Ježek zdarma,“ motivuje příznivce klubu tiskový mluvčí Miroslav Fuks.

Doplňujeme i další informace, které by mohly zajímat početnou řadu diváků, kteří se na tento zápas chystají,

REKLAMA

Sleva pro členy MK Jihlava

Všichni registrovaní členové sdružení Malá kopaná Jihlava mají na všech pokladnách možnost zakoupit vstupenku na zápas za pouhých 40 Kč! K tomu postačí předložit platnou registrační kartu MK Jihlava s reálnou fotografií. Jde o vstupenky výhradně do sektoru B5.

Rodinné vstupné

FC Vysočina opětovně zavádí rodinné vstupné. V případě, že na druholigový duel jihlavského týmu dorazí 2 dospělí ve společnosti 2 dětí do 15ti let, obdrží 4 lístky do sektoru B5 za pouhých 100 korun! V sektoru navíc na děti budou čekat dárečky v podobě samolepek, plakátů či balónků.

Poločasové soutěže

Během každé poločasové přestávky budou na hrací ploše probíhat divácké soutěže ve střílení penalt, fotbalové „čáře“, netradičním curlingu či střelbě na cíl. Příjemnou výhrou budou kupóny na konzumaci v některé z jihlavských restaurací! Do soutěží budou vylosování pouze členové Fanklubu či majitelé permanentních vstupenek.

Dovezeme vás na fotbal!

Jsme si vědomi toho, že FC Vysočina nemá fanoušky pouze v Jihlavě, ale jsou rozmístěni po celém regionu. Z toho důvodu jsme se rozhodli spustit projekt po vzoru jiných sportovních klubů a to svozy z vašeho města či obce zdarma! Nabízíme vám jedinečnou příležitost jak se z místa vašeho bydliště dostat na fotbal do Jihlavy a zpět úplně zadarmo, uhradit budete muset pouze vstupenku na zápas. Pokud o tuto akci máte zájem, přihlaste vaše město či obec na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Máme však 2 podmínky – obec musí příslušet do bývalého okresu Jihlava a přihlašovatel musí garantovat, že autobus bude naplněn, což je min. 30 míst. Pro každý domácí duel počínaje střetnutím proti Znojmu hraném dne 13. srpna bude z přihlášených obcí vždy v pondělí vylosována jedna šťastná. Více informací sdělí marketingový manažer klubu Miroslav Fuks (mobil: 607 628 868).

Obyvatelé měst a obcí mimo okres Jihlava nemusí smutnit. Během podzimu bude fanouškům z dalších bývalých okresů dnešního kraje Vysočina (Třebíč, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou a Pelhřimov) umožněn vstup na fotbal zcela zdarma! Postačí předložení občanského průkazu s trvalým bydlištěm v příslušném okrese. Vybraný okres oznámíme vždy v pondělí před nadcházejícím domácím duelem. Prvním takto zvýhodněným zápasem bude dne 27. srpna duel proti Sokolovu.

Předprodej vstupenek

Tradiční předprodej vstupenek probíhá vždy ve čtvrtek před každým domácím zápasem ve Fan shopu FC Vysočina umístěném pod novou tribunou. Bude se tak dít během prodejní doby této prodejny klubových suvenýrů - v časech 10:00 - 12:00 a 13:00 -17:00 hodin.

REKLAMA