OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Fotbalisté Jihlavy zahájili přípravu bez kouče Komňackého

 

fc vysocina logoFotbalisté Jihlavy zahájili v pondělí přípravu před návratem do Gambrinus ligy bez hlavního trenéra Františka Komňackého, který je nyní jako asistent reprezentačního kouče Michala Bílka na ME. Na úvodním tréninku byli i gólman Jan Hanuš a slovenský stoper Marián Štrbák, které bude klub testovat.

Číst dál...

FC Vysočina zbrojí na těžké boje v Gambrinus lize

 

fc vysocina tymSvoji přípravu by měli zahájit i fanoušci! Minimálně tím, že si prostřednictvím permanentky zajistí, které budou v prodeji od 25.6., své místo na stadiónu v Jiráskově ulici v Jihlavě. Jeho kapacitu pro nejvyšší soutěž budou tvořit výhradně místa k sezení, která lehce přesáhnou počet 4.000 sedadel.

Číst dál...

Co na fotbalisty FC Vysočina čeká během letní přípravy?

 

fc vysocina logoPrvní trénink v pondělí 18. června, o dva dny později funkční a diagnostické testy na FTVS v Praze a v sobotu 23. června první příprava se slovenskou Senicí. Tak vypadá úvod letní přípravy FC Vysočina pod vedením kouče Františka Komňackého. A co hráčům FC Vysočina, připravujícím se na start bojů mezi elitou, přinesou další týdny? Kteří soupeři je prověří?

Číst dál...

Vysočinu do ligy povede František Komňacký

komnacky smlouva 004 ikonaPrvní důležitá otázka je vyřešena! Dva dny po skončení fotbalového ročníku zná FC Vysočina svého kouče pro boje v Gambrinus lize. Dnes podvečer v Jihlavě svým podpisem stvrdil smlouvu zkušený a úspěšný trenér – František Komňacký! Asistent českého reprezentačního týmu, který v uplynulých sezónách vedl Jablonec a získal titul s Baníkem a Ružomberokem, v Jihlavě podepsal dvouletý kontrakt.

Číst dál...

Fotbalový brankář Blažek zřejmě zůstane v Jihlavě

fc vysocina_blazekV zimě se fotbalový brankář Jaromír Blažek po vynuceném odchodu ze Sparty musel s 1. ligou rozloučit, teď se do ní ale nejspíš vrátí. Tentokrát v dresu Jihlavy, jíž pomohl vychytat postup mezi elitu, v rozhovoru pro agenturu Mediafax přiznal, že na Vysočině hodlá setrvat i nadále.

Číst dál...

REKLAMA