OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Vysočině schází k jistotě bod!

fc vysocina_logoCo je to jedna třiapadesátina? Jindy zcela nevýznamné a podružné množství je nyní pro hráče a fanoušky FC Vysočina zcela zásadní veličinou. Zisk třiapadesátého bodu v aktuálním ročníku II. ligy FAČR pro ně totiž znamená vytoužený postup do Gambrinus ligy! Vybojují si jistotu návratu mezi českou fotbalovou elitu už tuto sobotu, kdy v rámci 29. kola hostí Fotbal Třinec?

Číst dál...

Pivarník: Zvažujeme více variant sestavy

fotbalDruhá liga jde do finále a vše nasvědčuje tomu, že ji na obou pólech tabulky ještě čekají velmi dramatické boje. Jednu z nesledovanějších bitev hostí v neděli 13. května Městský stadión Srbská, kde domácí Zbrojovka Brno přivítá fotbalisty FC Vysočina. Důležitý duel dvou aspirantů postupu má výkop stanoven na 17 hodin.

Číst dál...

Pivarník: Výkon proti Mostu musíme ještě vystupňovat

fc vysocina_logoVe středu půjde na stadiónu v Jiráskově ulici v Jihlavě opravdu o hodně. Druhá nejvyšší soutěž zde čtyři kola před svým koncem nabídne hodně atraktivní menu v podobě přímého souboje o druhou příčku tabulky. Tu zatím s tříbodovým náskokem drží domácí FC Vysočina a její hráči do nadcházejícího utkání se Sokolovem půjdou s jednoznačným cílem – náskok na Baník zvýšit na 6 bodů!

Číst dál...

Uskuteční se další Sportovní den pro postižené děti

fotbal ikonaDlouholetá tradice Sportovního dne pro postižené děti, který pořádá FC Vysočina, se i v letošním roce dočká svého pokračování. Místem jeho konání opět bude jihlavský areál v ulici Na Stoupách v pátek 11. května od 9:00 hodin. Stejně jako v uplynulých letech se ho zúčastní děti ze sportovních oddílů Kamínek a Ježci při Pomocné škole pro žáky s více vadami sídlící Jihlavě v Březinově ulici.

Číst dál...

Fanoušci z Pelhřimovska a Jindřichohradecka mají vstup zdarma!

fc vysocinaPřed fotbalisty FC Vysočina je nesmírně důležitý domácí dvojzápas. V tradiční pátek 4. května hostí od 18 hodin zachraňující se FK Baník Most a již ve středu 9. května je od 18 hodin čeká další aspirant postupu – FK Baník Sokolov. Páteční duel přinese výhodnou nabídku pro obyvatele okresu Jindřichův Hradec a středeční bude ve znamení nabídky pro fanoušky z Pelhřimovska. Tušíte správně – klub jim na zápas umožní vstup zdarma!

Číst dál...

FC Vysočina uspořádal Sportovní den pro školky

fotbalProsluněná středa 2. května náležela na travnaté ploše areálu Na Stoupách v Jihlavě sportovnímu dopoledni, které FC Vysočina uspořádal pro školky z Jihlavska. Nakonec dorazilo více než 100 děti z MŠ Březinova, Velký Beranov, Jamné a Kaliště. Malí sportovci si užili nejen nejrůznější pohybové soutěže, ale i setkání s oblíbeným maskotem Ježourem.

Číst dál...

Vysočina v pátek bere jen výhru

fc vysocina_logoV posledních dvou duelech získali fotbalisté FC Vysočina jen dva body za dvě remízy. Přesto se před nadcházející dvojicí domácích zápasů dokázali vyšvihnout na kýženou druhou pozici druholigové tabulky. Už však dost dvojek. Nyní jihlavský tým myslí jedině na tři body z pátečního souboje proti FK Baník Most!

Číst dál...

REKLAMA