OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Záložník Petr Dolejš přestoupil do Teplic

fotbalKrajní záložník Petr Dolejš se rozhodl pro změnu dresu. V průběhu podzimu odmítl nabídku na prodloužení smlouvy v FC Vysočina a půl roku před koncem jihlavského kontraktu využil lasa prvoligových Teplic. Kluby se dohodly na jeho přestupu a Dolejš na severu Čech podepsal novou smlouvu. K týmu trenéra Petra Rady se připojil v úterý na kondičním soustředění v německém Altenbergu.  

Číst dál...

Vysočina zvítězila i ve 2. utkání – zdolala Slovácko!

fc vysocina_logoFotbalisté FC Vysočina se hned v úvodu zimní přípravy naladili na vítěznou vlnu. Ve 2. utkání brněnské skupiny Tipsport ligy porazili prvoligové 1. FC Slovácko 1:0 (0:0), čímž zopakovali výsledek z úvodního kola proti Zlatým Moravcům. Navíc i v tomto duelu o svém cenném vítězství rozhodli v závěru. Tentokráte přišlo rozuzlení bezbrankového stavu v 88. minutě, kdy se Stanislav Tecl uvolnil na hranici pokutového území a nádherně vymetl šibenici.

Číst dál...

Branku FC Vysočina bude na jaře hájit Jaromír Blažek!

fc vysocinaJaromír Blažek hráčem FC Vysočina! To, co si ještě nedávno nikdo neuměl představit, se stalo realitou. FC Vysočina získal do svých služeb výraznou osobnost, čtrnáctinásobného reprezentanta, sedminásobného mistra ligy, sparťanskou legendu a především velezkušeného brankáře Jaromíra Blažka!

Číst dál...

Vysočina do roku 2012 vykročila vítězně

fc vysocina_hraci_zapasFotbalisté FC Vysočina vykročili do roku 2012 vítězně, když v úvodním duelu brněnské skupiny Tipsport ligy zdolali 5. celek slovenské Corgoň ligy FC ViON Zlaté Moravce. Utkání bylo dlouho bezbrankové a na jedinou gólovou radost si diváci museli počkat až do 86. minuty, kdy se po přihrávce Roberta Matejova prosadil Tomáš Sedláček.

Číst dál...

Fotbalisté zahájili přípravu s Matejovem a Obertem

fotbalFotbalisté FC Vysočina se ve čtvrtek 5. ledna sešli na prahu zimní přípravy. Realizační tým v čele s trenérem Romanem Pivarníkem přivítal neúplný kádr, neboť část hráčů absolvovala funkční a diagnostické testy na FTVS v Praze. První skupina je zvládla už v úterý 3. ledna. První tréninkový den proběhl dopoledne v posilovně a odpoledne pokračoval na umělé trávě v areálu Na Stoupách. 

Číst dál...

Do přípravy se zapojí Robert Matejov

fc vysocina_logoFotbalisté FC Vysočina ve čtvrtek 5. ledna odstartují zimní přípravu. K týmu trenéra Romana Pivarníka se připojí slovenský krajní záložník Robert Matejov (nar. 5. 7. 1988), který rok 2011 strávil ve Varnsdorfu a předtím působil ve slovenské Dubnici. Navíc je připraven i příchod jednoho zkušeného hráče do obrany.

Číst dál...

Tomáš Cihlář se vrací do Znojma

cihlar fotbal_ikonaČtyřiadvacetiletý levý obránce Tomáš Cihlář končí své působení na Vysočině a vrací se do mateřského Znojma. Oba druholigové kluby se dohodly na přestupu tohoto držitele stříbrné medaile z MS U-20 z roku 2007. Krom půlročního hostování v Třinci strávil Cihlář v Jihlavě 7 let, nastoupil zde do 96 zápasů za „A“ tým a vstřelil v nich 2 branky.

Číst dál...

REKLAMA