OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Kádr FC Vysočina zaznamenal prvních změn

fotbal 01Sportovní vedení FC Vysočina oznámilo první hráčské změny v kádru druholigového celku. Ten minimálně pro zimní přípravu doplní ze staršího dorostu krajní záložník Jan Kliment. Jihlavští trenéři už naopak nemohou počítat se středopolaři Jusufim Plumbem a Peterem Krutým.

Číst dál...

FC Vysočina se pyšní NOVÝM HŘIŠTĚM A KABINAMI

 

fcvysocina nove_bunky_ikona_02122011Vedení FC Vysočina postupně naplňuje svůj dlouhodobý plán vylepšit tréninkové podmínky pro své mládežnické týmy. Na jaře 2007 bylo zrekonstruováno travnaté hřiště v sousedství hlavního stadiónu a v létě loňského roku bylo otevřeno zrenovované hřiště v Antonínově Dole. Podzim 2011 pak přinesl další dvě nemalé investice FC Vysočina do tréninkového zázemí.

Číst dál...

Fotbalisté nebudou zahálet ani v mezidobí: hráče čeká hokej či fotbálek s žáky

fcvysocina hraci_treninkFotbalisté FC Vysočina v pátek po velmi dobrém výkonu zdolali výrazně Sezimovo Ústí a se ziskem 30 bodů dostali od svých trenérů zasloužené volno. V areálu FC Vysočina se budou opět hlásit v pondělí 28. listopadu, kdy zahajují čtrnáctidenní tréninkový mezicyklus. To však neplatí pro zahraniční hráče. Ti s individuálním tréninkovým plánem zamířili do svých domovů a v Jihlavě se objeví až na startu zimní přípravy ve čtvrtek 5. ledna.

Číst dál...

Martina Sáblíková se v ruském Čeljabinsku pustila do nové sezóny Essent ISU World Cup Series 2011/2012

sablikova ikonaJak skvěle skončila letos v březnu minulou rychlobruslařskou sezónu opakovanou výhrou série rychlobruslařského Světového poháru na dlouhých tratích a opět titulem šampiónky na mistrovství světa v Inzellu na 5kilometrové trati, tak se nyní, zdravě natěšená po 250 dnech bez pořádného závodu na bruslích, pustila 19. listopadu Martina Sáblíková v ruském Čeljabinsku do nové sezóny Essent ISU World Cup Series 2011/2012.

Číst dál...

Představujeme domácího soupeře FK Spartak MAS Sezimovo Ústí

fcvysocina hraci_treninkZima už neúprosně klepe na dveře a s ní je před námi poslední duel podzimní části II. ligy. Čeká nás tento pátek 18. listopadu, kdy se v Jihlavě od 18:00 hodin představí celek FK Spartak MAS Sezimovo Ústí. Toto utkání je zároveň předehrávkou jarních bojů a FC Vysočina do něj vstoupí s jednoznačným cílem – potvrdit cennou výhru z Třince a zaokrouhlit počet bodů v tabulce na příjemných 30 bodů.

Číst dál...

Pivarník: Musíme se vyvarovat individuálních chyb

fc vysocina_logoFotbalový podzim spěje ke svému konci. Hráče FC Vysočina čeká jejich poslední zápas na půdě soupeře, když se v sobotu 12. listopadu představí od 14:00 hodin v Třinci. Povzbuzeni cennou výhrou nad v regionálním derby nad Zbrojovkou Brno budou chtít bojovat o tři body, které by zlepšily jejich výchozí pozici pro jarní odvety. Proti ambicióznímu Třinci je však čeká těžký boj.

Číst dál...

Pivarník: Musíme se vyvarovat individuálních chyb

fcvysocina hraci_treninkFotbalový podzim spěje ke svému konci. Hráče FC Vysočina čeká jejich poslední zápas na půdě soupeře, když se v sobotu 12. listopadu představí od 14:00 hodin v Třinci. Povzbuzeni cennou výhrou nad v regionálním derby nad Zbrojovkou Brno budou chtít bojovat o tři body, které by zlepšily jejich výchozí pozici pro jarní odvety. Proti ambicióznímu Třinci je však čeká těžký boj.

Číst dál...

REKLAMA