OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Pivarník: Nemůžeme se soustředit jen na Švancaru

fc vysocina_logoPáteční „zápas podzimu“ mezi Jihlavou a Brnem slibuje nejen napínavou fotbalovou podívanou, ale i velmi dobrou diváckou kulisu a atmosféru. Z pokladen už zmizelo více než 550 vstupenek, které si rozebraly kluby z Kraje Vysočina. Předprodej vstupenek na toto atraktivní utkání bude tradičně probíhat ve čtvrtek ve Fanshopu FC Vysočina v čase od 13 do 17 hodin. Vedení jihlavského klubu očekává návštěvu kolem tří tisíc diváků.

Číst dál...

Druholigový podzim humpolecké Jiskry

hazena humpolec-muziAOd konce srpna do poloviny měsíce října hráli muži "A" humpolecké Jiskry po desetileté odmlce opět druhu nejvyšší soutěž v České republice - 2. ligu, konkrétně první polovinu soutěže. Ukázalo se, že to nováček z Humpolce nebude mít vůbec jednoduché. Nicméně zlepšené výkony v závěru podzimní části korunované velmi překvapivou výhrou nad druhým týmem tabulky Drakenem Brno dávají před odvetnou jarní částí 2. ligy přeci jenom alespoň trochu reálné šance na zachránění soutěže. 

Číst dál...

Pivarník: Musíme podat více než 100% výkon!

fc vysocina2:1, 5:1 a 5:0. To jsou poslední nepříliš lichotivé druholigové prohry FC Vysočina na stadiónu FK Baník Sokolov. Nyní je tento neoblíbený výjezd znovu před jihlavskými fotbalisty. Dokáží v netradiční ranní čas vybojovat nesmírně cenné tři body? Jak dopadne důležitý duel dvou aspirantů postupu a skoro sousedů v tabulce?

Číst dál...

Vysočina chce v Mostě bojovat o první výhru

fc vysocina_logoFotbalisté FC Vysočina se po domácím zaváhání s Karvinou chtějí vrátit na vítěznou vlnu. V Mostě to však nebudou mít vůbec jednoduché. Z devíti dosavadních pokusů zde ani jednou nevyhráli a poslední tříbodový zisk Jihlavy proti mosteckému Baníku se zrodil v srpnu 2009. Podaří se tuto nepříznivou vzájemnou bilanci v neděli vylepšit?

Číst dál...

VIDEO: Špičkoví autokrosaři se rozloučili se sezónou

autokros ikonaŠpičkoví domácí (a tím pádem i evropští) autokrosaři se rozloučí se sezónou znovu v Humpolci. V sobotu 15. října 2011 se v Humpolci už podevětadvacáté uskutečnil volný závěrečný závod roku Bernard Cup – Setkání mistrů. Sobotní program na trati Pod Vilémovským lomem začal tréninkovými jízdami a po celodenní sérii rozjížděk byly na programu finálové jízdy .

Číst dál...

Na Rokytnici Jiskra nestačila, ale překvapivě porazila brněnský Draken

hazenaDružstvo mužů „A“ Humpolce odehrálo další dva zápasy 2.ligy mužů – skupiny B na domácím hřišti, v obou případech přijela do Humpolce družstva ze špičky tabulky, zatímco v sobotu na Rokytnici Jiskra nestačila, tak velmi překvapivě v neděli porazila brněnský Draken a tím si připsala první svoje vítězství v soutěži.

Číst dál...

VIDEO: Jihlavští hokejisté s přehledem deklasovali Most

hc dukla_jihlava_ikonaDo utkání nevstoupil ani jeden z celků příliš aktivně. Skóre ale těsně před koncem první třetiny otevřela zásluhou Petra Domina domácí Dukla. V následující třetině přidali červenožlutí další dvě branky. To samé se červenožlutým borcům podařilo v závěrečné dvacetiminutovce. Díky zlepšení ve druhé půlce zápasu tak Dukla zdolala Most vysoko 5:0.

Číst dál...

Prodlouží Vysočina vítěznou sérii proti MFK OKD Karviná?

fc vysocina_hraci_zapasVysočina v pátek vstoupí do druhé třetiny ligové soutěže v pozici celku na druhé postupové pozici. K tomu, aby na tomto vytouženém místě zůstala i po 30. kole, je však před jihlavským celkem ještě hodně dlouhá cesta prošpikovaná nesmírně těžkými duely. Prvním v řadě je MFK OKD Karviná, tedy celek, který náleží k favoritům II. ligy. Zároveň je však z pohledu FC Vysočina docela oblíbeným sokem.

Číst dál...

REKLAMA