OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

E.ON Junior Cup startuje již osmou sezónu a potřetí i s Rodinným fotbálkem

eon fotbalekDesítky turnajů, program pro celou rodinu a zajímavé soutěže pro milovníky fotbalu, to vše nabízí  E.ON Rodinný fotbálek. E.ON Rodinný fotbálek je v první řadě zábava pro celou rodinu, a to i pro širší rodinu, jako jsou všichni rodinní příslušníci, se kterými jste schopni vytvořit fotbalový tým. Na hřišti se tak mohou objevit klidně bratranci a sestřenice, dědové, babičky, tety a další členové rodiny. I když se bude bojovat o vítězství, půjde především o to, užít si příjemné chvilky se svými blízkými. Pokud zavítáte do areálu E.ON Rodinného fotbálku, skvělé zábavě neuniknete. Uvidíte, že vás to pohltí a budete si chtít zahrát.

Číst dál...

Jihlava chce v Opavě výhru

fc vysocinaFotbalisté FC Vysočina se po dvou letech znovu představí na horké druholigové půdě v Opavě. Ta se po předloňském nečekaném sestupu dokázala okamžitě vrátit výše a nyní prožívá poměrně úspěšný ligový ročník. Opavští mohou být spokojeni zejména se vstupem jara, v němž v pěti zápasech neprohráli a inkasovali jedinou branku.

Číst dál...

Mladí Rebelové bojovali v Itálii

bolzano rebel_ikonaHokejové mužstvo 6. třídy HC Rebel Havlíčkův Brod, se ve dnech 5 - 9.4. zúčastnilo hokejového turnaje Igor Loro Cup v Itálii. Hlavním centrem tohoto turnaje bylo město Bolzano, dále se turnaj hrál na dalších pěti okolních stadionech. Turnaje se zúčastnilo celkem 38 mužstev, ať už klubových,nebo mužtev sestavených z výběru hráčů z několika oddílů.

Číst dál...

David Oulehla ukončil studium nejvyšší trenérské licence

fc vysocina_logoOsmadvacetiletý David Oulehla, kouč dorosteneckého týmu U-17 a zároveň trenér zodpovídající za tréninkový proces v rámci Fotbalové akademie FC Vysočina, završil náročné dvouleté studium nejvyšší trenérské licence UEFA! Navíc není jediným úspěšným studentem z řad trenérů FC Vysočina, neboť čerstvou licenci disponují Josef Morkus a Kamil Průša (oba Trenér mládeže UEFA A) a Lukáš Staněk (UEFA A licence).

Číst dál...

Pivarník: Ve Vlašimi nesmíme žádnou situaci podcenit Do Vlašimi pro tři body?

fotbalFotbalová Vysočina nutně potřebuje tři body! A k tomu i probuzení svých střelců! Přijde probuzení týmu už teď v sobotu? Dočkají se jihlavští fanoušci tříbodové radosti, která jim opět vlije do žil optimismus? Mohlo by se zdát, že v nadcházejícím druholigovém kole budou mít svěřenci kouče Romana Pivarníka optimálního soupeře – FC Graffin Vlašim.

Číst dál...

V Brodě se pojedou motokárové závody

motokara ikonaÚplně každý se může přihlásit na 1. Motokárové závody s Rebelem, které se pojedou v neděli 18. března v Kartaréně HB. Záštitu nad soutěží převzal starosta Jan Tecl. Motokárová dráha v areálu bývalého Plastimatu má za sebou měsíc provozu a podle jejího provozovatele, motocyklového závodníka Michala Práška, si sami návštěvníci o uspořádání závodů řekli. "Na trať jsme nainstalovali časomíru, na webové stránky přidali tabulku nejrychlejších jezdců a návštěvníci hned začali bojovat o nejlepší časy," říká na úvod Prášek.

Číst dál...

Vysočina v pátek půjde za výhrou!

 

fcvysocina hraci_treninkFotbalové jaro v pátek konečně zavítá i na Vysočinu! Jihlavští fotbalisté se chystají na jarní domácí výkop, v němž od tradičních 18:00 hodin přivítají tradičního soupeře – FK Čáslav. Potěší domácí tým očekávanou vysokou návštěvu tolik potřebným bodovým ziskem? Naváže FC Vysočina na výborné zimní výkony? Jak si v premiéře před jihlavským publikem povede brankář Jaromír Blažek?

Číst dál...

REKLAMA