OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

hazena hristeTento týden je na programu druhé ligy mužů derby, ve kterém se střetnou dva týmy z Vysočiny.  Na házenkářském hřišti totiž změří síly SK Autonot Jihlava a TJ Jiskra Humpolec.

Do tohoto prestižního souboje půjdou obě družstva v naprosto rozdílné situaci. Dlouholetý účastník druhé nejvyšší soutěže z Jihlavy v neděli zvítězil v Rokytnici a tím se udržel v klidnějším středu průběžné. tabulky. Jiné to bylo s naším mužstvem, všichni asi víme, že Humpolec v závěru uplynulého týdne pouze remizoval doma s dalším nováčkem soutěže TJ Sokol Osek nad Bečvou a tím si opět zkomplikoval cestu k záchraně soutěže.

REKLAMA

V podzimní části soutěže zvítězila v Humpolci Jihlava v poměru 11 : 14  ( 6 : 5 ). Oba soupeři se potkaly potom i v přípravě před začátkem odvetné jarní části soutěže. Začátkem měsíce března nejprve na turnaji v jihlavské sportovní hale zvítězila Jihlava v poměru 11 : 7, zatímco potom o týden později ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec se radovala Jiskra v poměru 10 : 7.

"SOUBOJ O VYSOČINU" se bude hrát v neděli 6. května 2012 na stadiónu národní házené v Jihlavě (pod autobusovým nádražím v těsné blízkosti hokejbalového hřiště), výhoz tohoto zápasu je naplánovaný na 10.30 hodin. 


Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Úspory energie sledujte na EnergyTV

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA