OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

motokara ikonaÚplně každý se může přihlásit na 1. Motokárové závody s Rebelem, které se pojedou v neděli 18. března v Kartaréně HB. Záštitu nad soutěží převzal starosta Jan Tecl. Motokárová dráha v areálu bývalého Plastimatu má za sebou měsíc provozu a podle jejího provozovatele, motocyklového závodníka Michala Práška, si sami návštěvníci o uspořádání závodů řekli. "Na trať jsme nainstalovali časomíru, na webové stránky přidali tabulku nejrychlejších jezdců a návštěvníci hned začali bojovat o nejlepší časy," říká na úvod Prášek.

Rozhodl se tak uspořádat rovnou Havlíčkobrodský motokárový šampionát, na jehož konci bude absolutní šampion Kartarény HB pro rok 2012. Během roku se pojede hned několik bodovaných závodů. "Vítězové získají kromě permanentky a poháru i hodnotné ceny od sponzorů. Tím hlavním, který celý závod zaštítil je Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod," vypočítává Prášek. Zkrátka nepřijdou ani ostatní jezdci z TOP 15ky, kteří si vyjedou důležité body do celého Havlíčkobrodského motokárového šampionátu. Pro každé startující dítě je navíc připravena sladká odměna.

REKLAMA

První Motokárové závody s Rebelem odstartují už v neděli 18. března úderem třinácté hodiny a přihlásit se může opravdu každý. "Připraveny máme tři kategorie – muži, ženy a děti do 15 let, protože mezi návštěvníky Kartarény jsou jak malé děti, pro které máme speciální dětskou motokáru, tak třeba jejich rodiče. Motokáry jsou opravdu pro kohokoliv," dodává Prášek, kterému za necelý měsíc také začne závodní sezóna. Druhý rok bude bojovat o titul v Alpsko-jadranském šampionátu při MČR v kubatuře Superstock 600 ccm.

Závodníci, kteří se do závodu přihlásí předem, mají navíc možnost jezdit až do neděle o třetinu levněji. Více informací na www.kartarena-hb.cz


Úspory energie sledujte na EnergyTV

Informace pro gurmány a milovníky jídla na Vysočině - Vysočinachutná

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA