OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

fc vysocina_blazekV zimě se fotbalový brankář Jaromír Blažek po vynuceném odchodu ze Sparty musel s 1. ligou rozloučit, teď se do ní ale nejspíš vrátí. Tentokrát v dresu Jihlavy, jíž pomohl vychytat postup mezi elitu, v rozhovoru pro agenturu Mediafax přiznal, že na Vysočině hodlá setrvat i nadále.

„Je to úžasné. Kluci mají radost, já mám radost, všichni mají radost, že je Jihlava zase v lize,“ užíval si návrat do elitní soutěže. „Bylo to těžký, protože druhá liga sice kvalitou té první nedosahuje, ale zase tam byla hodně vyrovnaná mužstva. Teď ještě jeden zápas a pak dovolená a příprava na ligu,“ dodal Blažek spokojeně.

REKLAMA

O tom, jestli zůstane na Vysočině, sice zatím s definitivou není jasno, bývalý brankář reprezentace ale setrvání v týmu nevyvrací. „Jestli budu v Jihlavě dál, se rozhodne teď. Jsme domluvení tak, že když oni nebudou mít nějaký problém nebo já, tak spolupráci prodloužíme,“ potvrdil zájem setrvat.

Ze Sparty, která narozdíl od Jihlavy na konci sezony rozhodně neslaví, neodcházel v průběhu sezony zrovna v dobrém. I když Blažek může cítit malou satisfakci, o Letné se bavit nechtěl. „Něco Spartě vzkázat? Ne, nic,“ řekl jasně.

Postup do nejvyšší soutěže sice nepřebije několik mistrovských oslav, veterán v brance Jihlavy byl za úspěšný konec sezony velmi rád. „Je to hezký pocit. Už jsem to jednou zažil a teď se mi to povedlo podruhé. Za to jsem Jihlavě vděčný,“ dodal.

Zdroj: MEDIAFAX


[prazskezpravy][/prazskezpravy]

[jihoceskezpravy][/jihoceskezpravy]

[fcbpridejte][/fcbpridejte]

REKLAMA