OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

fc vysocinaFotbalová Jihlava slaví postup do 1. ligy, do té ale bude muset kromě posílení kádru vybrat i nového trenéra. Ten stávající Roman Pivarník se totiž dohodl s Olomoucí, agentuře Mediafax to potvrdil sám kouč.

Druholigovou Jihlavu za pouhý rok angažmá dovedl až mezi elitu, nejvyšší domácí soutěži si ale trenér Roman Pivarník poprvé v životě zatrénuje jinde. „V létě nastupuji v Olomouci. Jsem tam dohodnutý na smlouvě. Bude se mi po Jihlavě stýskat, ale Olomouc je zase o kousek dál a já přeji Jihlavě, aby se jí v lize dařilo,“ potvrdil již dlouhou dobu propíranou informaci.

REKLAMA

S Jihlavou si ale Pivarník postupové oslavy užil. "Pocity jsou samozřejmě, že dobré. Jsem rád, že jsme si splnili cíl, který jsme si dali. Už jsem dokázal postoupit do nejvyšší soutěže na Slovensku a teď se mi to povedlo i v Čechách. Jsem za to rád,“ přiznal.

Na tým z Vysočiny by přitom v úvodu sezony málokdo vsadil. "Bylo to hodně těžké, protože jsme špatně začali. Ale pak jsme dokázali pravidelně sbírat body a měli jsme relativně vyrovnané výkony na podzim i na jaře,“ pochvaloval si Roman Pivarník.

Zdroj: MEDIAFAX


[prazskezpravy][/prazskezpravy]

[jihoceskezpravy][/jihoceskezpravy]

[fcbpridejte][/fcbpridejte]

REKLAMA