OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Bosak kniha ikonaNovou, v pořadí už osmou knihu plnou neotřelých zážitků ze zákulisí velkých světových sportovních akcí pokřtil populární televizní komentátor Jaromír Bosák. Kmotry knihy nazvané Fotbalový deník Jaromíra Bosáka z Polska a Ukrajiny se stali herec Ivan Trojan a Luděk Zelenka.

Fotbalový deník Jaromíra Bosáka z Polska a Ukrajiny rozhodně není jen o dění na hřišti, ale nabízí exkluzivní pohled do zákulisí fotbalového šampionátu. Čtenáři se dozví o svérázné organizaci ukrajinské části mistrovství i o slovní výměně, kterou v průběhu turnaje Bosák vedl s hradní kanceláří.

REKLAMA

Fotbalový deník Jaromíra Bosáka vznikl za podpory společnosti Betfair a na pultech dobrých knihkupectví je k dostání od počátku tohoto týdne. Fanoušci si jej mohou objednat také na www.jaromirbosak.cz za 199 Kč + poštovné.

Bosak 2

Ukázky z knihy:

Jen tak pro jistotu jsem se otázal, co to bude za bydlení a jestli bude k mání snídaně, když je potvrzena v objednávce. Podívala se na mě, jako kdyby mi z čela vykoukl banánovník.

Našinec trénovaný na silná česká piva se musí při konfrontaci s polskými značkami cítit jak dřevorubec při kácení rybízových keříčků.

Safryš, moje znalosti ruštiny se propadly někam do Mariánského příkopu. Přesto jsem bojoval, co mi slova, ruce i nohy stačily.

Ronaldo se v zápase s Českem rozehříval spíše jako dieselový motor, ale poté, co dosáhl provozní teploty, s ním bylo těžké pořízení.

Záběry ukrajinských kameramanů proti černému nebi, ozařovanému fantaskními vzorci, jako by svatý Petr požil pořádnou dávku LSD, stály za podívání.

Bosak kniha

O autorovi

Mgr. Jaromír Bosák je novinář sportovní a komentátor, který je znám především svými pohotovými a vtipnými komentáři. Se svou novinářskou kariérou začínal od roku 1990 v televizi ARD, poté v rádiu Bonton a psal také články o fotbalu do časopisu Gól, hlavně o německé Bundeslize. Ve sportovně-žurnalistických kruzích je považován za odborníka na německý fotbal. Od roku 1994 komentuje fotbalové přenosy pro Českou televizi a v letech 2000 až 2002 byl šéfredaktorem redakce sportu. Od té doby je opět redaktorem – komentátorem. Zaměřuje se na fotbal a také golf.


Jižní Čechy plné novinek a aktuálních informací

Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA