OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Cenu primátora statutárního města Jihlavy si ve čtvrtek z radnice odnesla Veronika Lišková. Z rukou primátora Jaroslava Vymazala převzala cenu za skvělé sportovní výsledky a reprezentaci města Jihlavy na Letních Evropských hrách Speciální olympiády v Antverpách. V dárkové tašce z radnice byl i symbol města ježek a nově vydaná fotografická kniha Jihlavy. Veroniku Liškovou na cenu navrhl náměstek primátora Josef Kodet.

veronika liskova jihlava cena primatora

REKLAMA

Veronika Lišková je členkou Sportovního klubu Denního a týdenního stacionáře Jihlava Ježci Jihlava. Jako vítězka republikových her reprezentovala vlastní sportovní klub, město Jihlavu a Českou republiku na Letních Evropských hrách Speciální olympiády v Antverpách (9. – 21. 9. 2014) v bocce (italská varianta známější hry pétanque). Veronika získala dvě zlaté a jednu bronzovou medaili: zlatou medaili v soutěži týmů a v soutěži jednotlivců a bronzovou medaili v soutěži dvojic.

Více informací o hrách v Antverpách a obecně o speciálních olympiádách pro mentálně postižené je na webu Českého hnutí speciálních olympiád (ČHSO). Sportovní klub Ježci Jihlava je členem ČHSO.


Vysočina plná novinek a aktuálních informací

Úspory energie sledujte na EnergyTV

REKLAMA