OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

eon fotbalek velke finale ikonaO víkendu 8.-9. září bojovalo 18 nejlepších fotbalových týmů z regionálních kol a 2 týmy ze slovenského ZSE Talent Cupu o vítězství na Velkém finále E.ON Junior Cup 2012. Po celou sobotu a v neděli dopoledne se hrály zápasy v základních skupinách a nedělní odpoledne bylo ve znamení zápasů o umístění. Boj o třetí místo zahájil čestným výkopem český reprezentant Daniel Kolář a finálový zápas odstartoval host Marek Jankulovski, který turnaj desetiletých fotbalistů hodnotil velmi kladně: „Pro kluky v tomhle věku je hodně důležité si užít takový fotbalový víkend a ještě s tolika fanoušky“.

 

REKLAMA

Překrásné slunečné počasí přilákalo mnoho fanoušků, kteří hlasitě fandili a hráči si tak mohli užít skvělou atmosféru, která na stadionu panovala. O vydařenou zábavu nepřišli ani návštěvníci Velkého finále, na které v Otrokovicích čekal opravdu bohatý doprovodný program. Ve dvou nafukovacích arénách si fotbal zahrály celé rodiny v rámci E.ON Rodinných turnajů. Ve sportovním areálu Baťov se ale také jezdilo na elektrokoloběžkách a Segway, soutěžilo se v dovednostních disciplínách s míčem a každý se mohl projet i elektromobilem smart ed nebo si prohlédnout auta na alternativní pohon. Nechybělo ani vystoupení ve freestyle fotbale.

eon fotbalek velke finale 2

 AC Sparta Praha nakonec ve finále přehrála SK Slavia Praha 9:5, a tak si z Otrokovic hráči Sparty odvezli putovní pohár vítězů a postup na mezinárodní halový turnaj v německém Gilchingu. Díky přesvědčivým fotbalovým výkonům byla na tento turnaj pozvána i „stříbrná“ Slavia. Nejlepším hráčem i střelcem byl vyhlášen fotbalista brněnské Zbrojovky Adam Hložek. Ten nastřílel osmadvacet gólů a vyhrál pro svou základní školu šek na 50 000Kč na energeticky úsporná opatření. Nejlepším brankářem se stal Václav Duben z týmu FC VYSOČINA Jihlava. Celkem se letošního osmého ročníku největšího turnaje fotbalistů do deseti let zúčastnilo 168 týmů, přičemž si fotbal zahrálo více jak dva a půl tisíce hráčů.

eon fotbalek velke finale 3

Až do oblak vynesla dva vítěze a jejich děti výhra v soutěži o let balónem, která probíhala na rádiu RockMax a rádiu Zlín. „Poprvé se mi podaří uvidět náš dům shora,“ dodal spokojeně jeden z vítězů Luboš Tomík. Sobotní večer v Otrokovicích patřil ale především slavným slovenským zpěvákům. Očekávané ovace sklidila svým hudebním číslem Katarína Knechtová a zejména fanynky si užily Mira Šmajdu a jeho nový hudební projekt NoeNoX. Oba interpreti po svém koncertě zůstali na stadionu a během autogramiády rozdali nespočet podpisů svým fanouškům.

eon fotbalek velke finale 4

Energetická společnost E.ON se rozhodla spojit E.ON Junior Cup 2012 s dobročinným projektem Bez mámy podporující sirotky v Africe. Za každý gól tak přispěla energetická společnost E.ON občanskému sdružení pětadvacet korun. A protože se hráči opravdu snažili a během celého turnaje vstřelili 885 branek, byl vypsán šek na 22 125 Kč.

eon fotbalek velke finale 5

Konečné pořadí týmů E.ON Junior Cup - Velké finále Otrokovice

 1. AC Sparta Praha
 2. SK Slavia Praha
 3. FC ZBROJOVKA Brno
 4. Bohemians 1905
 5. FC ZVVZ Milevsko
 6. FC Fastav Zlín
 7. FC VYSOČINA Jihlava
 8. FC Boskovice
 9. FC MAS Táborsko
 10. FC Kuřim
 11. FC Nitra
 12. SK Líšeň
 13. AS Trenčín
 14. SFK ELKO Holešov
 15. SKP České Budějovice
 16. Nová Včelnice
 17. SK UNION Vršovice
 18. TJ Mirotice
 19. SC Znojmo
 20. SK Baťov 1930

eon fotbalek velke finale 6


Úspory energie sledujte na EnergyTV

Mediální tréninky a komunikační poradentství od profesionálního týmu pHmedia

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA