OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Kontrolovná odkaliště jsou bez závad

odkaliste02Vzhledem k nedávnému úniku toxických kalů z nádrže hliníkárny poblíž maďarské obce Kolontár a k úkolu uloženému místopředsedou vlády a ministrem vnitra souvisejícím s obavami veřejnosti, ohledně řešení bezpečnostní problematiky odkališť v České republice, byl 12. 10. 2010 vydán rozkaz generálního ředitele HZS ČR k provedení mimořádných tematických kontrol. Kontroly byly ukončeny 19. 10. 2010.

Číst dál...

Hromadné nehody zablokovaly ve čtvrtek dálnici D1

hromadne_nehody_d1Ve čtrvtek 14. října 2010 krátce po půl desáté přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina hlášení o nehodě několika osobních vozidel na 150. km dálnice D1 ve směru na Brno. K události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Velké Meziříčí.

Číst dál...

Leopold Heneš umístil do láhve znak města Jaroměřice

znak_jaromerice_lahev_ikonaRekordní galerie se rozrostla o další kuriózní příspěvek. Vyrobil jej pan Leopold Heneš z Třebenic, který je autorem největší kolekce objektů umístěných v láhvi. Tentokrát umístil do skleněné pětilitrové láhve znak města Jaroměřice nad Rokytnou o rozměrech 14 x 16 cm.

Číst dál...

Na Vysočině proběhne mimořádná tematická kontrola odkališť

odkalisteVzhledem k nedávnému úniku toxických kalů z nádrže hliníkárny poblíž maďarské obce Kolontár a úkolu uloženému místopředsedou vlády a ministrem vnitra Radkem Johnem, souvisejícím s obavami veřejnosti ohledně řešení bezpečnostní problematiky odkališť v České republice, byl dnes vydán rozkaz generálního ředitele HZS ČR k provedení mimořádných tematických kontrol.

Číst dál...

REKLAMA