OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Na dálnici se převrátil kamion převážející prasata

kolona_kamiony_zimaV úterý čtyřicet minut před půlnocí havaroval na 157. kilometru dálnice D1 nákladní automobil s přívěsem převážející náklad živých prasat. Řidič zřejmě dostal na dálnici, která byly pokrytá vrstvou rozbředlého sněhu, smyk, s vozidlem havaroval a náklad se živými prasaty se převrátil na bok.

Číst dál...

Hejtman Jiří Běhounek: Odpovědnost za platy zdravotníků nese v prvé řadě ministerstvo zdravotnictví

jiri_behounekPovažuji za nutné reagovat na pondělní tvrzení lékaře a současného ministra zdravotnictví Leoše Hegera o odpovědnosti krajů za platy zdravotníků a tudíž za jejich odměňování. Upozorňuji, že veškerou odpovědnost za systém financování zdravotnictví a řízení vzdělávání lékařů a tudíž za jejich odměňování nese v této republice v prvé řadě ministerstvo zdravotnictví.

Číst dál...

Dopravu na Vysočině komplikují zapadlé kamiony

zima_auto_jizda_03Několik zapadlých kamionů komplikuje od úterního rána dopravu na Vysočině. U Jihlavy se srazil autobus s osobním autem. Od úterního rána na Vysočině slabě sněží, doprava ale proudí bez větších problémů. Komplikace jsou jen se zapadlými kamiony.

Číst dál...

CCS: Benzin na Vysočině zdražil na 32,83 Kč/l

benzinNa Vysočině se ceny pohonných hmot v uplynulém týdnu výrazně zvýšily, litr naturalu je za 32,83 Kč. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v kraji zdražil o 1,20 koruny a prodává se za 32,83 koruny za litr. V celé ČR jeho cena vzrostla v průměru o 1,10 Kč na 32,69 koruny za litr.

Číst dál...

Zapojte svou základní školu do vědomostní soutěže a vyhrajte výlet od kraje Vysočina

studentiKraj Vysočina vyhlašuje druhý ročník vědomostní soutěže pro žáky základních škol z regionu s názvem POZNEJ VYSOČINU. Všechny úplné základní školy v kraji Vysočina mají možnost se do soutěže přihlásit do 23. prosince 2010. Dvoukolové soutěže se v minulém roce účastnilo 31 škol, čtyři desítky nejúspěšnějších řešitelů pozval kraj Vysočina na dvoudenní výlet do Prahy.

Číst dál...

Osmý ročník krajských Barevných Vánoc navštívilo více než 800 lidí

vanoceTradiční předvánoční akci v sídle kraje Vysočina s názvem Barevné Vánoce dnes v Jihlavě zatím navštívilo více než 800 návštěvníků. Překvapením nejen pro organizátory, ale především pro děti byla přítomnost živých zvířat - velblouda a kozy v divadelním představení o cestě do Betléma od klientů Ústavu sociální péče Těchobuz.

Číst dál...

REKLAMA