OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Památky Vysočiny opět ožijí v období adventu

telc_panorama_z_balonuS koncem měsíce října se uzavřely i prohlídkové trasy památkových objektů NPÚ na Vysočině. V zimních měsících bude možné navštívit jen zámek v Telči, přesněji zámeckou galerii, kde je do 31. 12. 2010 přístupná výstava „Hračky nestárnou“.

Číst dál...

Tragická nehoda zastavila dálnici D1

 

kolona_dalniceV pátek ráno krátce před půl druhou došlo na 80.5 km dálnice D1 ve směru na Brno k tragické dopravní nehodě. Srazila se zde dvě nákladní vozidla a dodávka. Následky střetu jsou tragické – jeden člověk zemřel a tři lidé byli zraněni.

Číst dál...

V úterý se na Vysočině projedete vlakem zdarma

vlak_cestujiciKraj Vysočina a České dráhy, a. s. zvou veřejnost na prezentační jízdu vlakem. Mimořádný spoj bude pro cestující vypraven ZDARMA v úterý 23. listopadu už v dopoledních hodinách a jeho trasa povede z Jihlavy přes Havlíčkův Brod dále na Přibyslav a Žďár nad Sázavou do Křižanova a zpět.

Číst dál...

Jak pomoc ježkům přečkat zimu

jezekV těchto dnech přinášejí lidé ochráncům přírody ježky s odůvodněním, že nepřežijí zimu. „Tato pomoc může v mnoha případech spíše uškodit,“ varuje Pavel Koubek ze sdružení Zelené srdce.

Číst dál...

Zelení na Vysočině mají nové vedení

strana_zelenychKrajská konference Strany zelených Vysočina si zvolila vedení na příští dva roky. Nová krajská rada má sedm členů a jejím předsedou se stal ing. Martin Koutný, 45-letý obchodní zástupce z Třebíče, který dosud zastával funkci místopředsedy.

Číst dál...

Kraj Vysočina už rok spolupracuje se společností ELEKTROWIN

kraj_vysocina_logoNa počátku letošního roku uzavřel kraj Vysočina dohodu o spolupráci se společností ELEKTROWIN na realizaci projektu Intenzifikace zpětného odběru elektrozařízení a odděleného sběru elektroodpadu v kraji Vysočina. Výstupem projektu je zkvalitnění nakládání s vysloužilými elektrospotřebiči v kraji a zvýšení informovanosti o zpětném odběru mezi občany.

Číst dál...

REKLAMA