OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Michal Hašek: Kraje dávají vládě čas na dohodu do neděle

doktor_pomuckyNeděle je nejzazším termínem pro dohodu mezi vládou a lékaři z kampaně Děkujeme, odcházíme. V případě, že k dohodě nedojde, musí kraje zahájit řadu opatření v jednotlivých krajských zdravotnických zařízení, připravit je na zvláštní režim fungování po prvním březnu a zahájit přípravu krizového managementu pro období, kdy bude nutno omezit služby v řadě nemocničních oddělení, uzavřít některá z nich atd.

Číst dál...

Hejtman Jiří Běhounek: Nemohu souhlasit s rozsahem a hloubkou dopadů akce "Děkujeme, odcházíme"

jiri_behounekVážené lékařky, vážení lékaři, kolegyně a kolegové, účastníci akce „Děkujeme, odcházíme“, přes nespočet osobních jednání se na Vás obracím i touto formou, protože mě trápí vážnost situace v našem zdravotnictví. Můj hluboký pocit odpovědnosti mě nutí připomenout Vám i další aspekty související s výzvou „Děkujeme, odcházíme“ a jejími konkrétními možnými dopady na život Vysočiny.

Číst dál...

V lednu zemřeli na silnicích kraje dva lidé

dopravni_nehodaV lednu letošního roku vyšetřovali policisté v kraji Vysočina celkem 195 dopravních nehod, při nichž dva lidé zemřeli, devět osob bylo těžce zraněno a dalších 99 účastníků utrpělo lehké zranění. Hmotná škoda dosáhla částky 13 604 000 korun. V jedenácti případech policisté zjistili, že řidiči požili před jízdou alkoholický nápoj.

Číst dál...

SČÍTÁNÍ LIDU 2011: Přinášíme detailní informace, které byste rozhodně měli vědět o sčítání lidu

scitani_liduSčítání lidu, domů a bytů se v České republice uskuteční na jaře 2011. Rozhodným okamžikem, ke kterému sčítání proběhne, bude půlnoc z 25. na 26. března 2011. My jsme pro vás připravili kompletní přehled všech informací o letošním sčítání lidu - jak bude probíhat krok za krokem, na co si dát pozor a veškeré důležité termíny. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE VE SPECIÁLU SČÍTÁNÍ LIDU 2011!

Číst dál...

REKLAMA