OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Policie na Vysočině o víkendu zpřísnila silniční kontroly

policejni_kontrolaV průběhu uplynulého víkendu proběhlo na silnicích na území kraje Vysočina několik dopravně bezpečnostních akcí. Hlavním důvodem zvýšeného dohledu policistů na silnicích byl konec prázdnin, kdy se lidé vracejí z dovolených a značně houstne provoz na silnicích. Policie se při kontrolách zaměřila na kontrolu požívání alkoholu před jízdou, dodržování nejvyšší povolené rychlosti i technický stav vozidel.

Číst dál...

EXKLUZIVNĚ: Řidič, který opilý zabil spolujezdce, sedá za volant podle svědků dál

nabourane_auto_nyri_2708201Tragická červencová nehoda loňského roku u Vilémova na Havlíčkobrodsku má po roce své neuvěřitelné pokračování. Opilý dvaadvacetiletý řidič zabil v autě svého kamaráda. I přesto, že soud rozhodl, že půjde na dva roky za mříže a 4 roky nesmí řídit, jezdí dál a podle svědků ještě opilý. PŘINÁŠÍME VÁM REPORTÁŽ O CELÉM PŘÍPADU!

Číst dál...

Za humny Vladislavi najdete unikátní obecní pastviny staré 800 let

zarstnTradiční pastviny v okolí Vladislavi jsou předmětem zájmu základní organizace Českého svazu ochránců přírody Kněžice (ZO ČSOP Kněžice) již od r. 2008. V roce 2008 zde ochránci provedli zběžný průzkum a ten potvrdil, že přírodní hodnoty jsou natolik výjimečné, že by měli usilovat o jejich další poznání a ochranu.

Číst dál...

První desítky kilometrů pachových ohradníků chrání na Vysočině zvěř i řidiče

srnec_ikonaPachové ohradníky, které ochrání řidiče i zvěř, lemují nově pět desítek kilometrů silnic na Vysočině. Zhruba čtyři tisíce kolíků s nastříkanou stavební pěnou ošetřenou repelentem proti divoké zvěři rozmístili členové místních mysliveckých sdružení během letních prázdnin. Blesková preventivní akce témeř za 150 tis. korun mohla být na Vysočině odstartována díky podpoře Nadačního fondu Generalli a prostředkům věnovaných krajem Vysočina.

Číst dál...

VIDEO: Cyklistický závod Rynárecká bejkovna ovládne druhý víkend v září Rynárec

rynarecka_bejkovnaUž po čtvrté se v Rynárci na Pelhřimovsku sejdou všichni milovníci cyklistiky, aby poměřili své síly s českou elitou v cyklistice a na nevyzpytatelných úsecích v okolí překonali sami sebe. To všechno jim každoročně nabízí trať již čtvrtého ročníku MTB okruhů Cross Country Rynárec 2010 -  SCOTT Rynárecká bejkovna. PŘINÁŠÍME VÁM EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR S POŘADATELEM VÁCLAVEM HUNALEM, KTERÝ VÁM PROZRADÍ SPOUSTY ZAJÍMAVOSTÍ O LETOŠNÍM ROČNÍKU!

Číst dál...

Pediatři chtějí zakázat babyboxy

babybox_03Pediatrům se nelíbí stále hustší síť babyboxů v celém Česku. Na úterním kolokviu, které k babyboxům uspořádal zmocněnec pro lidská práva Michael Kocáb, se jednoznačně vyslovili pro jejich zákaz.

Číst dál...

REKLAMA