OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Jihlava si připomněla oběti holocaustu

2011-01-27_holokaust_122Vedení města Jihlavy se poklonilo obětem holocaustu. Primátor Jaroslav Vymazal v doprovodu náměstků Rudolfa Chloupka, Františka Zelníčka a Josefa Kodeta položil květinu k pamětní desce studentů a pedagogů jihlavského gymnázia zavražděných nacisty v době okupace v letech 1939 – 1945.

Číst dál...

Kriminalisté odhalili případ nelegálního dovozu cigaret

cigaretyKriminalisté z odboru hospodářské kriminality Krajského ředitelství policie kraje Vysočina zahájili v uplynulých dnech trestní stíhání čtyř osob pro trestné činy zkrácení daně, poplatku a podobné povinné platby a poškození finančních zájmů Evropských společenství, a to v souvislosti s nelegálním dovozem tabákových výrobků ze zemí mimo Evropskou unii do České republiky.

Číst dál...

Cizinka pobývala v Česku nelegálně, čeká ji vyhoštění

policie_detailDalší úspěšný případ si připsali na své konto policisté z nově vzniklého Odboru služby cizinecké policie Krajského ředitelství policie kraje Vysočina. Odhalili třiatřicetiletou ženu z Mongolska, která u nás pobývala nelegálně. Ženu nyní čeká správní vyhoštění z České republiky.

Číst dál...

CCS: Nafta na Vysočině zdražila o dvacetník, dražší je i benzin

benzinNa Vysočině v minulém týdnu vzrostly ceny benzinu i nafty. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v kraji zdražil o dva haléře, a prodává se za 33,22 koruny za litr. V celé ČR jeho cena vzrostla v průměru o devět haléřů na 33,25 koruny za litr.

Číst dál...

S linkou důvěry lze nově i chatovat

stred_linka_duveryOd nového roku je možné kontaktovat Linku důvěry STŘED také pomocí chatu. Komunikace prostřednictvím internetu je po zprovoznění telefonních linek a zavedení poradenství pomocí emailu další formou, jak se linka přibližuje veřejnosti.

Číst dál...

REKLAMA