OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

RegionTour 2011: Vysočina bude zvát nejen na rodinnou dovolenou

regiontour_01Na polovinu ledna připravuje kraj Vysočina svou už historicky desátou prezentaci na pravidelném mezinárodním veletrhu turistických možností REGIONTOUR v Brně. S cílem oslovit více rodin s dětmi přichází kraj se zajímavou nabídkou v podobě jednoduché cestovní příručky nazvané Vysočinou hravě.

Číst dál...

AKTUÁLNĚ: Vysočina se připravuje na odchody lékařů

doktor_03_receptHejtman Vysočiny Jiří Běhounek a zástupci krajského odboru zdravotnictví ve středu celé dopoledne jednali s řediteli všech pěti krajských nemocnic o situaci, která by mohla nastat v regionálním zdravotnictví začátkem března 2011 vlivem avizovaného odchodu lékařů. Odchody z nemocnic na Vysočině podložilo svou výpovědí 56% lékařů. Nejvíce v Nemocnici Jihlava. POSLECHNĚTE SI KOMENTÁŘ HEJTMANA JIŘÍHO BĚHOUNKA K CELÉ SITUACI!

Číst dál...

AKTUÁLNĚ: Hejtman Běhounek se obává, že z Vysočiny může odejít ještě více lékařů

doktor_07Do Jihlavy se ve středu sjeli ředitelé pěti nemocnic zřizovaných krajem Vysočina, aby usedli ke společnému jednání s hejtmanem Jiřím Běhounkem a ředitelem Všeobecné zdravotní pojišťovny o krizovém plánu dalšího zajištění chodu nemocnic v kraji. POSLECHNĚTE SI VYJÁDŘENÍ HEJTMANA KRAJE VYSOČINA JIŘÍHO BĚHOUNKA O ODCHODU LÉKAŘŮ!

Číst dál...

VIDEO: Hejtman přivítal prvního občánka Vysočiny

prvni_obcanek_2011_ikonaPrvní občánek Vysočiny roku 2011 přišel na svět v prvních dvou hodinách nového roku. Simonka Svobodová bude mít ve svém rodném listě zapsány míry 50 centimetrů a 3,65 kilogramu. Pyšní rodiče Radka a Vladimír připravili doma pokojíček, který uklidil bráška Patrik. První miminko kraje se narodilo v Nemocnici Třebíč. PODÍVEJTE SE NA VIDEO JAK POŘÁDNĚ UMÍ KŘIČET PRVNÍ OBČÁNEK VYSOČINY ROKU 2011.

Číst dál...

REKLAMA