OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Neúprosná statistika: denně jsou zneužity dvě děti

jakub_simanek_pohrebZneužitý a zavražděný Jakub Šimánek. Dlouhodobě týraní bratři Mauerovi. Ostře sledované případy, které plní v těchto dnech přední stránky novin, jsou jen pověstným vrcholkem ledovce. Nejnovější statistiky ukazují, že zločinů spáchaných na dětech přibývá.

Ministryně Džamila Stehlíková proto připravila strategii, jak proti násilí na dětech bojovat. Materiál, který má on-line deník TÝDEN.CZ k dispozici, předloží vládě začátkem prázdnin.


Číst dál...

Poslední chvíle Jakubova života provázejí otazníky

pohresovany_chlapecPolicisté, kteří vyšetřují vraždu a znásilnění devítiletého Jakuba Šimánka z Havlíčkova Brodu, stále nemají pohromadě konečný obraz posledních hodin Jakubova života. Jak probíhaly ony tragické hodiny 4. května odpoledne, kdy si Jakub šel hrát na hřiště nedaleko domova a už se odtud nevrátil? Proč ho nikdo s únoscem neviděl?

Číst dál...

Jakubův vrah sledoval i další děti

pohresovany_chlapecSlovák, který měl už nařízenou ústavní léčbu kvůli sexuálním deliktům, čelí obvinění z vraždy a znásilnění. Právě on je podezželý z vraždy malého Jakuba Šimánka. Podle informací, které dnes zveřejnila policie v Hradci Králové si pachatel, který se k činu doznal v Havlíčkově Brodě tipoval i další děti! "Jakub měl smůlu, že na něj vrah narazil," řekl vyšetřovatel případu serveru TN.cz. Pachatel si podle něj vytipovával malé chlapce už několik dní před činem.

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR S OTCEM ZAVRAŽDĚNÉHO JAKUBE SLEDUJTE ZDE. 

Číst dál...

EXKLUZIVNĚ: Policie našla Jakuba Šimánka, bohužel mrtvého

pohresovany_chlapecPodle ověřených informací zadržela včera v ranních hodinách policie 43letého cizince a obvinila ho ze zbavení osobní svobody a únosu v případu devítiletého Jakuba Šimánka z Havlíčkova Brodu, který se ztratil na začátku května. V odpoledních hodinách našli pak policisté i mrtvé tělo Jakuba. Podle dosavadních informací byl zabit bezprostředně po únosu. Dnes dopoledne překvalifikovala policie obvinění zbavení svobody a únosu na trestný čin znásilnění a vraždu. Kolem poledne se nám také podařilo získat fotografii místa, kde se tělo Jakuba našlo. TENTO PŘÍPAD NADÁLE SLEDUJEME A PŘINESEME VÁM TY NEJAKTUÁLNĚJŠÍ INFORMACE.

Číst dál...

Popis svědka sedí na muže z Německa

Při pátrání po depohresovany_chlapecvítiletém Jakubu Šimánkovi z Havlíčkova Brodu prověřuje speciálně sestavený tým kriminalistů několik čerstvých tipů. Ty směřují například i do zahraničí.„Před časem potkal Jakub cestou ze školy nějakého muže. Říkal, že mu vůbec nerozuměl, prý mluvil cizí řečí,“ vybavil si otec zmizelého chlapce Hynek Blaško jednu z nedávných příhod.

Číst dál...

REKLAMA