OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Policie radí, jak prožít silvestr v klidu a pohodě

petardyOslava silvestra bývá spojena s bujarým veselím, které někdy může skončit tragédií. Při manipulaci se zábavnou pyrotechnikou je na místě zvýšená opatrnost. Statistiky a dokumentované případy zranění, někdy i smrti, pravidelně varují a vybízejí k opatrnosti zejména při manipulaci se světlicemi, různými výbušnými zařízeními a ohňostroji. PODÍVEJTE SE NA VIDEO, CO VŠECHNO MOHOU ZPŮSOBIT PETARDY PŘI ŠPATNÉM UŽÍVÁNÍ!

Číst dál...

Češi na předvánočních nákupech utráceli více než vloni

vanoceŘada obchodů uvádí, že předvánoční prodeje vzrostly ve srovnání s loňským rokem až o 50 procent. Jak vyplynulo z ankety GE Money Bank, o které banka informovala v pondělí, trendem se staly nákupy praktických dárků, využívání akčních nabídek a online nakupování vánočních dárků.

Číst dál...

VIDEO: Odpočívadla u dálnice D1 jsou častým terčem zlodějů

dalnice_zimaRozsáhlou preventivní akci s názvem Auto není trezor ani výkladní skříň spustili policisté z Dálničního oddělení policie ve Velkém Beranově ve spolupráci s Preventivně informačním oddělením Krajského ředitelství polici kraje Vysočina. PŘINÁŠÍME VÁM REPORTÁŽ Z POLICEJNÍ PREVENTIVNÍ AKCE S NÁZVEM AUTO NENÍ TREZOR ANI VÝKLADNÍ SKŘÍŇ! 

Číst dál...

Policisté se zaměřili na kontrolu sběren

policie_Policisté z Krajského ředitelství policie kraje Vysočina zrealizovali v uplynulých dnech policejní akci s názvem „Sběrna“. Akce se zaměřila na kontrolu provozoven, ve kterých probíhá výkup druhotných surovin. Policisté pátrali zejména po věcech souvisejících s trestnou činností.

Číst dál...

REKLAMA