OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Silničáři na Vysočině jsou na zimu připravení

silnicariMinulý týden spadl na Vysočinu první poprašek sněhu. Připravená zimní technika Krajské správy a údržby silnic Vysočiny prozatím vyjíždět nemusela. Pro zmírňování následků zimy je na Vysočině připraveno 159 sypačů z toho 61 chemických, 90 inertních a 8 kombinovaných. Celý vozový park je vybaven přístroji GPS pro předávání veškerých dat do centrály krajských cestářů.

Číst dál...

Kraj Vysočina přispěje na dvě zvedací plošiny na vlakových nástupištích v Okříškách a Horní Cerekvi

zvihaci_plosinaKraj Vysočina přispěje 72 tisíci korunami na nákup dvou ručních zdvihacích plošin pro imobilní cestující v železničních stanicích Okříšky a Horní Cerekev. “Kraj Vysočina je jedním z řady dárců, kteří chtějí zjednodušit cestování pohybově handicapovaným. Plošiny by se měly na obou vybraných perónech objevit na začátku března příštího roku,“ uvedl náměstek hejtmana kraje Vysočina Libor Joukl.

Číst dál...

Výstava umělců z Vysočiny v partnerském regionu Champagne-Ardenne

vystava_kraje_vysocina_ve_franciiHejtman kraje Vysočina Jiří Běhounek slavnostně otevřel v závěru října v  Chalons-en-Champagne, hlavním městě francouzského partnerského regionu Champagne-Ardenne, výstavu umělců z Vysočiny. Výtvarné umění z Vysočiny se ve francouzském partnerském regionu prezentuje poprvé od roku 2006, kdy regiony podepsaly smlouvu o spolupráci.

Číst dál...

REKLAMA