OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Silnice na Vysočině začínají namrzat, některé úseky jsou kvůli nehodám neprůjezdné

dopravni_nehoda_zimaBěhem jediné hodiny se staly na Jihlavsku a Havlíčkobrodsku čtyři nehody osobních aut. Dálnice D1 je v současné době mokrá, místy na ní leží uježděný sníh. V obci Šlapanov na Havlíčkobrodsku havaroval krátce po poledni kamion, ze kterého se vysypal na komunikaci náklad. Místo havárie je v současné době pro nákladní vozidla neprůjezdné, řidiči osobních aut musejí úsekem projíždět se zvýšenou opatrností.

Číst dál...

Hejtman Jiří Běhounek: Vzniká Asociace krajských nemocnic

jiri_behounekV pátek odpoledne byla podána žádost o zápis do registru zájmových sdružení právnických osob a dobrovolných svazků obcí nová Asociace krajských nemocnic. Její vznik na návrh hejtmanů a předsedy zdravotní komise AKČR Jiřího Běhounka podpořila vedení všech krajů.

Číst dál...

CCS: Benzin na Vysočině mírně zdražil, s cenou nahoru šla i nafta

benzin_02Na Vysočině se ceny pohonných hmot v uplynulém týdnu zvýšily, litr naturalu je za 31,63 Kč. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v kraji zdražil o osm haléřů a prodává se za 31,63 koruny za litr. V celé ČR jeho cena vzrostla v průměru o 21 haléřů na 31,59 koruny za litr.

Číst dál...

REKLAMA