OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Pelhřimov už má vánoční strom, Třebíč o něj přišla

vanocni_stromAdventní období začíná už tuto neděli. Většina měst Vysočiny se proto snaží, aby jejich náměstí do té doby ozdobil vánoční strom. Například Pelhřimov už od úterý zdobí třináctimetrový smrk stříbrný. Naopak Třebíč měla na svém náměstí vztyčit 15 metrů vysokou douglasku tisolistou, jenže ta se při kácení zlomila.

Číst dál...

ČTĚTE PRVNÍ: Kriminalisté odhalili zloděje, vykrádali auta u hřbitovů

policie_Sérii pětatřiceti případů krádeží vloupáním do osobních automobilů na parkovištích především v blízkosti hřbitovů na různých místech ve třech krajích České republiky v uplynulých dnech objasnili kriminalisté z oddělení obecné kriminality Územního odboru Policie České republiky Havlíčkův Brod ve spolupráci s krajskými kriminalisty.

Číst dál...

VIDEO: Smutná historie jakubovských slamáků se opakuje, vandalové je rozkopali po poli

slamaci_jakubov_ikoSmutný pohled se naskytl všem, kteří projížděli po státní silnici I/38 okolo Jakubova. Pasáček s vepříky, kterého postavili místní nadšenci začátkem října, se stal terčem útoku neznámých pachatelů. Ti povalili sochu pasáčka a kompletně zničili jednoho vepříka. PŘINÁŠÍME VÁM REPORTÁŽ ZE ZAČÁTKU ŘÍJNA, JAK VZNIKAL LETOŠNÍ SLAMĚNÝ PASÁČEK S VEPŘI!

Číst dál...

Firmy nevěří svým zaměstnancům, pořizují do aut sledovací zařízení

auto_01Kvůli soukromým jízdám zaměstnanců, kteří k těmto cestám využívají pracovní vozy, přicházejí firmy o statisíce ročně. V souvislosti s ekonomickou krizí, kdy firmy zvažovaly investice a úspory, tak výrazně stoupl zájem o webový dispečink, který v reálném čase přenáší informace o firemním vozidle a automaticky vytváří elektronickou knihu jízd.

Číst dál...

Památky Vysočiny opět ožijí v období adventu

telc_panorama_z_balonuS koncem měsíce října se uzavřely i prohlídkové trasy památkových objektů NPÚ na Vysočině. V zimních měsících bude možné navštívit jen zámek v Telči, přesněji zámeckou galerii, kde je do 31. 12. 2010 přístupná výstava „Hračky nestárnou“.

Číst dál...

Tragická nehoda zastavila dálnici D1

 

kolona_dalniceV pátek ráno krátce před půl druhou došlo na 80.5 km dálnice D1 ve směru na Brno k tragické dopravní nehodě. Srazila se zde dvě nákladní vozidla a dodávka. Následky střetu jsou tragické – jeden člověk zemřel a tři lidé byli zraněni.

Číst dál...

REKLAMA