OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Česko zasypal sníh

zima_silnicari_02Až 25 centimetrů nového sněhu napadlo v noci na pondělí na území České republiky, nejvíce hlásí severní Morava. Podle předpovědi meteorologů má sněžení pokračovat, během pondělního dne připadne 5 až 10 dalších centimetrů.

Číst dál...

Lidé na Vysočině se stále více zajímají o regionální produkty

vyrobkyZájem o tématiku regionálních výrobků ze strany občanů je viditelný, povědomí o regionálních produktech, značce a souvisejících akcích se zvyšuje.
Sedm obyvatel Vysočiny z deseti se snaží kupovat potraviny a zemědělské produkty (mléko, sýry, maso, ryby, pečivo, ovoce, zelenina, víno, med apod.) regionálního původu.

Číst dál...

Rakouští novináři a zástupci cestovních kanceláří přijedou poznávat krásy našeho kraje

kraj_vysocina_prirodaPřispěvková organizace VYSOČINA TOURISM ve dnech od 29.11.2010 do 1.12.2010 realizuje pro zájemce z řad rakouských novinářů a zástupců cestovních kanceláří FAM/PRESS TRIP „Krásy Vysočiny a Jihomoravského kraje – Po stopách památek UNESCO“. Poznávací cesta se koná pod záštitou Ing. Tomáše Škaryda, radního kraje Vysočina pro oblast cestovního ruchu a kultury.

Číst dál...

Pelhřimov už má vánoční strom, Třebíč o něj přišla

vanocni_stromAdventní období začíná už tuto neděli. Většina měst Vysočiny se proto snaží, aby jejich náměstí do té doby ozdobil vánoční strom. Například Pelhřimov už od úterý zdobí třináctimetrový smrk stříbrný. Naopak Třebíč měla na svém náměstí vztyčit 15 metrů vysokou douglasku tisolistou, jenže ta se při kácení zlomila.

Číst dál...

ČTĚTE PRVNÍ: Kriminalisté odhalili zloděje, vykrádali auta u hřbitovů

policie_Sérii pětatřiceti případů krádeží vloupáním do osobních automobilů na parkovištích především v blízkosti hřbitovů na různých místech ve třech krajích České republiky v uplynulých dnech objasnili kriminalisté z oddělení obecné kriminality Územního odboru Policie České republiky Havlíčkův Brod ve spolupráci s krajskými kriminalisty.

Číst dál...

VIDEO: Smutná historie jakubovských slamáků se opakuje, vandalové je rozkopali po poli

slamaci_jakubov_ikoSmutný pohled se naskytl všem, kteří projížděli po státní silnici I/38 okolo Jakubova. Pasáček s vepříky, kterého postavili místní nadšenci začátkem října, se stal terčem útoku neznámých pachatelů. Ti povalili sochu pasáčka a kompletně zničili jednoho vepříka. PŘINÁŠÍME VÁM REPORTÁŽ ZE ZAČÁTKU ŘÍJNA, JAK VZNIKAL LETOŠNÍ SLAMĚNÝ PASÁČEK S VEPŘI!

Číst dál...

REKLAMA