OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Kraj i nemocnice neberou výzvu lékařů na lehkou váhu

nemocnice_luzkoPodle odhadů vedení krajských nemocnic se na Vysočině k lékařské výzvě „Děkujeme, odcházíme“ přihlásilo zhruba 67% lékařů. Velkou neznámou zatím zůstává, kolik ze signatářů výzvy skutečně podá platnou výpověď a ukončí pracovní vztah ke krajským nemocnicím.

Číst dál...

SJÍZDNOST SILNIC: Silnice na Vysočině jsou sjízdné, ledovka hrozí jen na západě kraje

zima_silnice_03Doprava na Vysočině ve středu ráno proudí bez problémů. Silnice blokuje jen nehoda na Havlíčkobrodsku. Ani noční ochlazení se nijak výrazně nepodepsalo na sjízdnosti silnic na Vysočině. Většina z nich je po úterním oteplení a zásahu silničářů sjízdná. Silnice nižších tříd místy pokrývají zbytky sněhu. Hrozba ledovky sužuje pouze západ kraje, problémy jsou na silnici v obci Želiv na Pelhřimovsku.

Číst dál...

Silnice na Vysočině začínají namrzat, některé úseky jsou kvůli nehodám neprůjezdné

dopravni_nehoda_zimaBěhem jediné hodiny se staly na Jihlavsku a Havlíčkobrodsku čtyři nehody osobních aut. Dálnice D1 je v současné době mokrá, místy na ní leží uježděný sníh. V obci Šlapanov na Havlíčkobrodsku havaroval krátce po poledni kamion, ze kterého se vysypal na komunikaci náklad. Místo havárie je v současné době pro nákladní vozidla neprůjezdné, řidiči osobních aut musejí úsekem projíždět se zvýšenou opatrností.

Číst dál...

Hejtman Jiří Běhounek: Vzniká Asociace krajských nemocnic

jiri_behounekV pátek odpoledne byla podána žádost o zápis do registru zájmových sdružení právnických osob a dobrovolných svazků obcí nová Asociace krajských nemocnic. Její vznik na návrh hejtmanů a předsedy zdravotní komise AKČR Jiřího Běhounka podpořila vedení všech krajů.

Číst dál...

REKLAMA