OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Kriminalisté na Vysočině loni vyšetřovali devět vražd

policie_vrazdaDevět zločinů vraždy vyšetřovali loni kriminalisté z odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie kraje Vysočina. V pěti případech už u příslušných soudů padly za tyto zločiny tresty, informovala agenturu Mediafax Dana Čírtková z krajského ředitelství policie. PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ O OSM LET STARÉ VRAŽDĚ V PACOVĚ, KTEROU SE PODAŘILO ROZPLÉST V LETOŠNÍM ROCE!

Číst dál...

Kraj Vysočina spouští rozsáhlou diskuzi k budoucnosti středního školství

studentiNa Vysočině chybí ročně v lavicích prvních ročníků středních škol 800 studentů, to v praxi představuje 40 nenaplněných tříd. Tento úbytek se posunuje do vyšších ročníků a bude zásadně ovlivňovat střední školství ještě několik let. Nezájem o učební obory je hrozbou pro jejich budoucí existenci. I proto si kraj nechal zpracovat studii dopadů demografického vývoje do středních škol.

Číst dál...

Strážníci se v Třebíči zaměří na psy

pesDržitelé psů v Třebíči musí počítat s častějšími kontrolami městské policie. Důvodem je nadměrné znečišťování veřejných prostranství psími výkaly. Nečistoty v ulicích jsou patrné zejména při počasí, které v těchto dnech panuje.

Číst dál...

VIDEO: Na Vysočině přibylo loni smrtelných nehod

dopravni_nehoda_smrtV Česku v loňském roce zemřelo na silnicích nejméně lidí za poslední léta. Na Vysočině byl ale trend opačný, nehody si vyžádaly o 16 životů více, než v předchozím roce, informovala v pondělí mluvčí policie na Vysočině Dana Čírtková. TRAGICKY DOPADLA I NEHODA KAMIONU S VLAKEM NA TŘEBÍČSKU!

Číst dál...

VIDEO: Při kontrole honů na Vysočině policisté nezjistili žádné závady

myslivecPolicisté z Odboru služby pro zbraně a bezpečnostní materiál Krajského ředitelství policie kraje Vysočina provedli po celém kraji Vysočina v rámci dohledu nad dodržováním ustanovení zákona o zbraních a zákona o myslivosti celkem 70 kontrol mysliveckých honů. JAK TO NA MYSLIVECKÉM HONU VYPADÁ SE MŮŽETE PODÍVAT VE VIDEU UVNITŘ ČLÁNKU!

Číst dál...

REKLAMA