OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Kriminalisté odhalili gang zlodějů

ZR-539-2010-Mu-orig_046Kriminalisté z odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie kraje Vysočina odhalili dobře organizovaný šestičlenný gang zlodějů. Šestice mužů cizí státní příslušnosti ve věku od 24 do 44 roků vykrádala prodejní sklady na území celého kraje Vysočina.

Číst dál...

V soutěži Českých 100 nejlepších letos získala Vysočina ocenění na dynamický růst

kraj_vysocina_logoDo rodiny úspěšných firem, institucí, ale i výrazných tvůrčích osobností se v letošním roce zařadil kraj Vysočina. V rámci prestižní soutěže Českých 100 nejlepších převzal  29. listopadu 2010 hejtman kraje Vysočina oborovou cenu za dynamický růst. Stejná cena letos připadla i DIAMU, s. p. nebo například Řízení letového provozu České republiky.

Číst dál...

Vysočinu trápily dopravní nehody

zima_silnice_04Od pondělní páté hodiny ranní do šestnácté hodiny vyjížděli policisté v našem kraji k 52 dopravním nehodám, při kterých bylo sedm osob lehce zraněno. Řidiči osobních i nákladních vozidel bourali na silnicích všech tříd a na celém území kraje. POKUD MÁTE VIDEA A FOTOGRAFIE Z DOPRAVNÍ SITUACE NA VYSOČINĚ, ZASÍLEJTE NÁM JE NA EMAIL Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.! PRVNÍ VIDEO PŘINÁŠÍME UVNITŘ ČLÁNKU!

Číst dál...

Česko zasypal sníh

zima_silnicari_02Až 25 centimetrů nového sněhu napadlo v noci na pondělí na území České republiky, nejvíce hlásí severní Morava. Podle předpovědi meteorologů má sněžení pokračovat, během pondělního dne připadne 5 až 10 dalších centimetrů.

Číst dál...

Lidé na Vysočině se stále více zajímají o regionální produkty

vyrobkyZájem o tématiku regionálních výrobků ze strany občanů je viditelný, povědomí o regionálních produktech, značce a souvisejících akcích se zvyšuje.
Sedm obyvatel Vysočiny z deseti se snaží kupovat potraviny a zemědělské produkty (mléko, sýry, maso, ryby, pečivo, ovoce, zelenina, víno, med apod.) regionálního původu.

Číst dál...

REKLAMA