OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Obce na Vysočině nezůstanou bez základní dopravní obslužnosti

zelezniceSpráva železniční dopravní cesty (SŽDC) definitivně zruší na území regionu trať mezi Moravskými Budějovicemi a Jemnicí. Podle jedné z prvních variant dokumentu, který správa vypracovala pro ministerstvo dopravy, mělo být z jízdního řádu vymazáno hned několik regionálních tratí.

Číst dál...

Vysočinou na silnicích bezpečně

vysocinou_na_silnicich_bezpecneJiž po desáté si mohou nechat řidiči na Vysočině před zimou zkontrolovat stav svého vozidla. Osm kontrolních stanovišť a techničtí specialisté se budou přemisťovat v rámci celého regionu od 3. do 24. září 2010. Rozsáhlá dopravně preventivní akce pod záštitou hejtmana kraje Vysočina Jiřího Běhounka je pro motoristy připravena v osmi největších městech Vysočiny.

Číst dál...

Modernizace brněnské spalovny může být inspirací pro Integrovaný systém nakládání s odpady na Vysočině

spalovna_brno_ikoPři řešení tak zásadních projektů jako je Integrovaný systém nakládání s odpady na Vysočině jsou důležité i zkušenosti odjinud. Proto krajský radní pro životní prostředí Zdeněk Ryšavý spolu se zástupci odboru životního prostředí navštívil na začátku září modernizovanou spalovnu komunálních odpadů SAKO Brno.

Číst dál...

EXKLUZIVNĚ: Mladý moderátor zpovídal Naďu Urbánkovou

tandem_urbankovahugoPořad Českého Rozhlasu Region Tandem přivítal na první školní den neobvyklého hosta. V roli moderátora se tentokrát objevil Filip Hugo, žák osmé třídy 1. Základní školy v Novém Městě na Moravě. Filip se stal vítězem soutěže Mladý Demosthenes. A jako svého hosta si vybral známou zpěvačku a moderátorku Naďu Urbánkovou! JAK SE SVÉ NOVÉ ROLE FILIP ZHOSTIL A CO VŠE MU NA SEBE NAĎA URBÁNKOVÁ PROZRADILA, NA TO SE PODÍVEJTE V EXKLUZIVNÍM VYDÁNÍ TANDEMU ČESKÉHO ROZHLASU REGION UVNITŘ ČLÁNKU!

Číst dál...

REKLAMA