OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

kraj_vysocina_prirodaPřispěvková organizace VYSOČINA TOURISM ve dnech od 29.11.2010 do 1.12.2010 realizuje pro zájemce z řad rakouských novinářů a zástupců cestovních kanceláří FAM/PRESS TRIP „Krásy Vysočiny a Jihomoravského kraje – Po stopách památek UNESCO“. Poznávací cesta se koná pod záštitou Ing. Tomáše Škaryda, radního kraje Vysočina pro oblast cestovního ruchu a kultury.

Účastníci budou mít ojedinělou možnost ve třech dnech absolvovat zajímavý program. Shlédnou tři UNESCO památky a turisticky nejzajimavější místa našeho krásného kraje. „Speciálně pro skupinu jsme připravili slavnostní večeři v prostorách Žďárského zámku a dopřejeme jim také relaxaci v pěkném wellness hotelu poblíž obce Počátky“ dodal Ing. Tomáš Čihák, ředitel Vysočina Tourism.

FAM/PRESS TRIP je realizován v rámci projektu „Mezinárodní aktivizace turistických trhů v České republice a Rakousku pro regiony Vysočina, Jižní Moravu a Dolní Rakousko“ (NEWMARKETS). Projekt NEWMARKET prostřednictvím informačních brožur, účastí na veletrzích, prezentací kraje ve Vídni i na webových stránkách a realizací fam/presstripu má za cíl podpořit zájem rakouských turistů o kraj Vysočina. Celkové náklady projektu činní 2.000.000,- €.
REKLAMA